Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2014. március 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Balzsamos szemfestéklemosó körömvirág-kivonattal.

Japcsika

2019. április 24.

Nagyon sokáig használtam, és imádtam!!!! Egyre kisebb lett a kiszerelés és egyre drágább az ár. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

melindadd

2019. április 8.

Az itteni véleményekre sokat adok, ezzel a termékkel is így tettem és megpróbáltam szeretni. Tényleg nagyon szerettem volna megkedvelni, de nem.. Számomra nem tűnik abszolút gazdaságosnak, és nem is hozza le úgy a szempillaspirált, mint az előző Balea-s sminklemosóm - maradok annál. Nem csípi a szemet, kellemes illata van,viszont drágának is találom és nem jól működik. Sajnálom nekem nem jött be. :-( (Viszont a tonikom csakis Alverdés)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

daisydream

2018. november 11.

Az itt olvasott pozitív vélemények miatt vettem meg, és nem kellett csalódnom. A balzsamos állag miatt sokkal kevesebb kell belőle,így gazdaságosabb is. Egyáltalán nem csíp, semmilyen irritációt nem okoz és teljesen eltávolítja a sminket. Hidratálja is a szemkörnyéket, anélkül,hogy zsíros réteget hagyna rajta, amit a kétfázisú lemosóknál gyakran tapasztaltam. Nagyon kellemes és lágy az utóérzete. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

MadKat

2017. október 2.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, szépen leszedi a szemfestéket/szempillaspirált, még a vízállót is. A szememet sem bántotta még soha. Most készülök újravenni. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

trixyyhprincess

2017. október 1.

Az én borzalmasan érzékeny szemem sem irritálja és a sminket is szépen lehozza. Jó termék, újravevős.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

bubilany

2017. szeptember 11.

Nagyon szeretem ezt a szemfesték lemosót, kellemes krémes az állaga, jól tisztít és jó illata van.
Nem mellesleg állatkísérlet mentes termék! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Nem mellesleg állatkísérlet mentes termék! :)

Lina1105

2017. június 27.

A saját márkájú sminktermékeit remekül eltünteti, de vízálló sminkkel nem boldogul. Az illata és az állaga kellemes. Pár évig használtam, de most már nem cserélném le erre a micellás vizemet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

laszti

2017. június 5.

Finom krémes, azonban szembe jutva erősen csíp. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Finom krémes, azonban szembe jutva erősen csíp. :(

evatakacs

2017. április 12.

Iszonyatosan csípte a szemem és nem szedte a sima sminket sem (a vízállót meg sem említem). Írritálta a bőrömet és egy zsíros réteget hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

pocoknyuszi

2017. március 1.

Csak akkor használom, ha csillogós szemhéjfestéket használtam, mert az nem jön le sima vízzel... Az én szememet csípi ha véletlenül belemegy egy kicsi, de legalább a sminket azt jól leszedi. Utána én még áttörlöm a szemeimet sima vizes vattával is, mert kissé olajos hatást hagy maga után. Összetevőit tekintve pedig még mindig inkább ezt használom, mint bármi mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract