Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: baobe, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Ecsetek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

urbanD22

2013. július 1.

Minden nap használom, nagyon jó ecset

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Minden nap használom, nagyon jó ecset

vanclemmons

2013. április 16.

Nem teljesen értem a koncepciót, mert én kettőt vettem, az egyik kicsit hosszabb szőrű, ívesre vágott, főleg a szemhéj púderozására jó, a másik, ami ugyanazon a néven futott a polcon, pedig rövidebbre és egyenesebbre vágott szőrű ecset volt, amivel szemhéjfestéket viszek fel. Mind a kettő nagyon király egyébként, csak ez utóbbi nem tudom, hogy került oda, ahonnan levettem (más ecsetfajta láthatóan nem volt), de nagyon örülök!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Vanity

2013. március 4.

Nagyon jó ecset, minden forintot megért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Nagyon jó ecset, minden forintot megért!

artbunny

2013. február 3.

Szinte napi szinten használom, már több, mint 1 éve, és még mindig ugyanannyi szőrszálacska van benne, nem szúr, nem hullik, tökéletesen végzi a dolgát. Puha az ecsete a mai napig, és könnyen tudom kezelni, valamint az ára is megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. január 24.

Közben felfedeztem hogy a sminkállványon van, csak eddig mindig ki volt fogyva, ezért nem tűnt fel. Jó ecset, puha, könnyen felveszi a puhább és a keményebb festékeket is, könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

eda

2012. december 17.

Jó kis ecset, puha, nem hullik, jól kézre áll. Könnyen tudok vele dolgozni. Kuponnal vettem kedvezményes áron, így megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 17.

zalla

2012. december 4.

Kellemes puha szálai vannak. Engem kicsit zavar a nyele (nekem túl vastag), de ettől függetlenül szépen lehet vele dolgozni. Nem professzionális, de átlagos napi használatra tökéletes. Én akciósan vettem, úgy megéri.

update: Lassan 2 hónapja használom napi szinten, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

update: Lassan 2 hónapja használom napi szinten, nagyon megszerettem.

Lillababa

2012. november 3.

Puha,sűrű,jól kézre áll,sok idő után sem hullik a szőre.Állandó darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 3.

Puha,sűrű,jól kézre áll,sok idő után sem hullik a szőre.Állandó darab.