Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2012. január 20.

Adora

2017. január 16.

Ár-érték arányban nem rossz. Elsőre megijedtem, hogy mennyire nem fed egy rétegben, de rájöttem, hogy fel kell rázni használat előtt, és úgy működik. Illetve ha valamiért olajosabb/zsírosabb a bőröm, akkor összeszalad rajta. Különben viszont szépen fennmarad egész nap, nem jellemző, hogy elmászna. Lemosni sem nehéz. Újravenni nem fogom, de nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Veronika8614

2017. január 4.

Amikor először felkentem pánikba estem, átlátszó volt és lepergett percek alatt, igaz, én jojoba olajat használok arcápolónak, ezért arra gondoltam az benne a ludas.
Az itteni vélemények alapján megvettem hozzá az Alverde Primert, és úgy már szép színe van, és nekem estig fennmarad.
Ami a legjobb, nagyon érzékeny a szemem, nap végére már csípni szokott a smink, ez viszont nem, már csak annak örülnék, ha találnék egy jó Alverde spirált, egyelőre viszont mindről olyan negatívok a vélemények, hogy nem mertem próbát tenni velük. Ha valakinek van jó tippje natúr spirálról azt megköszönném!

Upd.:
Most valamiért újra katasztrófális, egy vékony, átlátszó, híg vonalat húz, pedig nincs kifogyva, ott az ecseten a festék mégse fog :o
Ha nem lennék lusta vissza vinném a boltba, hogy adják vissza az árát, mert ez botrányosan használhatatlan.
Kár érte, az ecsetje tetszett, hogy olyan vastag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Upd.:
Kár érte, az ecsetje tetszett, hogy olyan vastag.

Essiec

2016. december 7.

Glamour napokon vettem, de így is pénzkidobás volt. Igaz, hogy szép vonalat lehet húzni vele, de csíkos, és hamar lepereg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Vivvancs

2016. október 15.

Szerintem korrekt kis szemhéjtus. Nem válik le, nem kopik le, a helyén marad egész nap (alapozóval). A színével sem volt sosem bajom, nem kell rajta átmennem többször. Hasonló árú tusok nálam eddig vagy ennyit vagy ennyit sem teljesítettek, az összetevői miatt ő a nyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Shikari

2016. szeptember 5.

Kb. 1-1,5 hónapja vettem.Kiváncsi voltam milyen termékekkel szolgál az Alverde és mivel legtöbbet szemhélytust használok,ezt vettem meg először.Olvasva a kommenteket,nem számítottam sokra,de kellemesen csalódtam.:) Mind állagban,tartósságban és kiszerelésben is elégedett vagyok vele.Rajtam ki bír egy egész napot is annak ellenére,hogy valamiért előfordul nállam (ritkán) egy igen csak erős könnyezés,amitől pl. az előző avonos filces tusom kifeküdt.:D 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Dorcsi16

2016. augusztus 22.

Nem szeretem, mert ahogyan felkenem a szemhéjamra, hiába rakok rá alapozót, egyszerűen foltok maradnak a vonalba és úgy nézek ki, mintha szaggatott vonalat akartam volna rajzolni. Nehezen szárad és nagyon hamar lekopik nekem. Megvettem, elhasználom, de soha többet! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

NamelessWonder

2016. július 7.

Nem borzalmas, de nem a legjobb. Nem hosszantartó (kb. fél nap, néha kirírja az egyet is). Nehéz vele dolgozni és fura matt hatása van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

prunzsuzsi

2016. április 13.

Most vettem Glamour napokon , gondoltam másnap kipróbálom .. Bár ne tettem volna !! Ez borzalom nem szárad , majd lepereg . Még egy csillagot sem érdemel .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 13.

dizabella01

2016. január 20.

Nagyon rossz, kopik, lyukacsos lesz...pénzkidobás. Két csillagot kap, mert 3-4 rétegben felkenve ki lehet lépni vele az utcára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

nayliey

2015. október 21.

Szeretem az Alverde termékeket de ez elég igénytelenre sikeredett. Sokáig tart mire meg szárad, 4x át kell húzni mire látszik valami, nem jó, elhasználtam ha már meg vettem de többet soha :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Sucrose, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0