Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2012. január 20.

Aisa

2015. szeptember 24.

Felkenéskor szép, sűrű az állaga, viszont nagyon könnyen lejön (mondjuk, ez nálam nem probléma, mert képtelen vagyok egyformán kihúzni mindkét szememet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

edwardkiraly

2015. szeptember 15.

Senkinek sem ajánlom, nagyon rossz! Ahogy felkenem, a szemem láttára "ugrik" össze a festék, mint amikor fényes lapra próbálunk rajzolni filctollal. Ha pedig megszárad, gyorsan berepedezik, és le is potyog. Szörnyű, valószínűleg a kukában fogja végezni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

borbasadrienn

2015. június 10.

Nekem nagyon bevált, igaz kicsit trükközni kell, hogy szépen lehessen használni. Korrektort vagy az alverde szemhéjalapját teszem alá és így nem potyog, nem repedezik be. Az illata köptetőre emlékzetet, bár számomra ez nem negatív, kellemesnek találom ezt az illatot. Az ecsetével is könnyen lehet bánni, szép vonalakat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 10.

KataKr

2015. június 2.

Önmagában felkenve nem marad meg a szemhéjamon. Viszont ha szemhéjpúder felé teszem, akkor egészen jó, könnyen használható. Ha vastagabb réteget teszek fel, akkor nekem is berepedezik, kicsit le is potyog. Nem a legjobb, de legalább natúr és ez valamelyest kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Roni27

2015. május 15.

Félve vettem meg, előtte az Alverde szemceruzát használtam, mert nagyon allergiás vagyok valamire, de szerencsére erre nem.
Könnyű felvinni, nem folyik el, az ecsete jó, nekem kevés kivétellel egész nap kitart. Már használom legalább 2 hónapja minden nap, de még mindig jó, nem csomósodik, a színe is megfelelően erős. Újra fogom venni, az ára is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

Daisyyy

2015. március 2.

Rettenetes. Én gyakorlott vagyok a tus felvitelében, de ez a termék teljesen alkalmatlan a szép smink kialakítására. Nem jó az ecsete, túl kemény, merev, lehetetlen vele szépen dolgozni. Nemszeretem termék. Elhasználtam a felét, aztán vettem másikat, normálisat.

UPDATE: lehet, hogy változtattak a terméken, mert most újravettem (mert egy másik szemhéjtusra allergiás lettem) és teljesen kezelhető az ecsete, lágyabb lett, a festék nem büdös és nem annyira híg, mint volt. Érdekes..., lehet, hogy amelyiknek kezd lejárni a szavatossága, azok mondanak csődöt??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

szmoni

2015. február 22.

Szörnyű szegény :) Repedezik és valahogy nem jó az ecsete sem. VIszont rettentő könnyen lejön vízzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

kovizsuzsi0

2015. február 9.

Borzasztó! Akárhogy összerázom, egyszerűen nem ad teljes fedést, elfolyik a fekete és csöppökben szárad meg a szememen. Nem lehet vele teljesen bekenni a felületet, lyukacsos marad. Egy forintot sem ér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 9.

hvcs

2015. január 18.

Nekem szétfolyt minden apró ráncocskába, nem tudtam használni egyáltalán.

Érdekes, hogy ezzel nem vagyok egyedül, másoknak pedig szépen működik. Tubusról tubusra változik az összetétel? Vagy olyan natúr, hogy más az állaga, ha jobb volt a termés???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

Nekem szétfolyt minden apró ráncocskába, nem tudtam használni egyáltalán.

Gina

2014. április 24.

Jó az ecsete, könnyen lehet vele dolgozni. Színe valóban fekete, nincs "mű" hatása felkenés után (nem csillog). Simán kibírja a napot :) (persze könnyezés nélkül, mert nem vízálló...)
Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Sucrose, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0