Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2012. január 20.

Wr.

2014. április 14.

Én komolyan nem értem, tegnap vettem egyet de már most imádom. Mindig nagyon könnyezik a szemem ezért általában fél óra után már vállalhatatlanul nézek ki fekete festékkel, de ezzel semmi gondom nem volt, egész nap tökéletesen megmaradt a vonal. Épp emiatt féltem is, hogy talán le se tudom majd mosni de végül semmi ilyen problémám nem volt vele. Szép, erős fekete színe van, az ecsete is jó, kemény így nem olyan nehéz vele dolgozni és egészen vékony vonalat is lehet vele húzni. Egyedül az illata fura nekem, de hát ez...
Tényleg talán megváltoztatták az összetevőket mert engem megdöbbentett ez a sok negatív pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Dorka93

2014. március 1.

399 Ft vettem polc söprés alkalmával 10 schilfgrün árnyalatot ami kicsit olajzöldes barnás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Picúr

2014. február 26.

Kipróbáltam mert hogy Alverde, nem is drága, jó az ecsete, legyen.Először tetszett is de pár hét után beszáradt vagy ilyesmi de már fele annyira se volt intenzív többször át kellett húznom vele a szemem mire szép egységes fekete vonalat kaptam,csomósodott a pillák tövébe ,nem tudom többet várok egy tustól szóval nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Pansy

2014. február 9.

Hát valóban nem a legerősebb Alverde termék. Hozzá kell tenni, hogy én ügyetlenebb vagyok, nem is ajánlanám kezdőknek! De én úgy vettem észre, ahol száradnia kéne ott folyik és kenődik (szemem sarka), ahol meg szépen folynia kéne, hogy el tudjam oszlatni, ott meg megszárad, mire az egyik szemmel végzek, a másiknál már le is pattogzott kicsit. Most megvettem a tégelyeset, attól többet várok, ez meg megmarad úti igazítónak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

garam mazsola

2013. december 21.

Zavarban vagyok. Vagy ufó vagyok, vagy megváltozott a cucc összetétele, ugyanis nekem tökéletesen működik, nem nehéz felkenni (amikor vettem, a jobb kezem gipszben volt és ballal bénáztam, még így is sikerült), szép fekete, tartós, de azért le lehet mosni, egyszóval minden, amit egy tustól elvárok. Később megvettem a bronzos árnyalatot is, hát az sajnos tényleg gyengécske, pedig a színe szép lenne. Így tehát fekete nálam 5-ös, bronzos 3-as, átlagolva 4.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

impuregro

2013. november 8.

Mivel gyakoroltam egy kicsit, ezért egész szép csíkot is fel tudtam vinni. De kezdőknek tilos! :D NAGYON HÍG. Többször kell ugyanazt a csíkot meghúzni, mert szétfolyik. Nem ez a szörnyű, hanem a lemosása!!! Akármilyen lemosóval próbálkoztam eddig, mindig belement a szemembe a tus :( Inkább fel se kenem, mert nemcsak a szemembe mossa bele, hanem rendesen lemosni se lehet, egy vékony réteg fenn marad. Nagyon fura ez a tus :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Kimi

2013. szeptember 3.

Borzalmas viszont az ecsetét nagyon szeretem ezért felhasználom másik tushoz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Borzalmas viszont az ecsetét nagyon szeretem ezért felhasználom másik tushoz..

incifinci28

2013. augusztus 25.

jajj szörnyű szerintem is!!! bár meg sem vettem volna soha! teljesen egyet értek az előttem szólókkal, nekem is ezek a bajaim vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

liiilu

2013. május 14.

Az illata nagyon jó, de kenődik..halogattam az elhasználását, aztán szerencsére beszáradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

noe331

2013. május 4.

Borzasztó! ragad, cuppog, kenődik....mit kenődik...fel se vihető normálisan...és ha fent van, nem szárad meg, hanem folyamatosan áttapad az érintkező bőrfelületekre...nem lehet vele elhagyni a házat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Sucrose, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0