Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2012. január 20.

TJudit

2012. január 29.

Számomra használhatatlan kategória. Felkenés után egyszerűen nem bír megszáradni, maszatolódik, pattogzik, szóval minden ami rossz. Nem tudok jót írni. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

knifeofdreams

2012. január 27.

Nagyon gyenge ez a szemhéjtus, először is alig akart megszáradni rajtam, ha megszáradt, akkor viszont halványabb lett, mint amit vártam, és nagyon gyorsan elkezdett maszatolódni. Nyáron az ember igen gyorsan pandává válhat a használatával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

Alice83

2012. január 23.

Én használom jelenleg is (mert nincs szívem kidobni )..eleinte úgy éreztem mintha a nap végére lepattogzott volna a szemem alá, de manapság ezt nem látom, hogy miért csak sejtem, ugyanis belecseppentettem egy csepp olajat ..nem rossz termék, de nem venném újra az biztos..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

mstindigo

2012. január 23.

Nekem kicsípte a szememet. Nagyon sajnáltam, mert egy szép bronzos árnyalatot vettem, ami nagyon jól állna, ha tudnám használni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

Biogigi

2012. január 21.

Nekem nagyon nem vált be. Nagyon maszatolódik, és eszméletlenül nehéz leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 21.

Nekem nagyon nem vált be. Nagyon maszatolódik, és eszméletlenül nehéz leszedni.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Sucrose, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0