Alverde

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ruzsi83, Módosítva: 2016. április 13.

LaurenC.

2014. július 28.

Kedvenc alverde termekem, ez nem okozott legalabb csalodast. a legvilagosabbat hasznalom, termeszetes hatast lehet vele elrni. Altalaban a dm polcain vadaszni kell, egyszerre max egy darab van belole vagy egy se a blond arrnyalatbol. A kis kefe is jol hasznalhato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

scisneros

2014. július 8.

Számomra ő a tökéletes szemöldökceruza. A blonde és a brünett kombinációját használom, mivel a 01 túl világos a hajamhoz, a 02 pedig túl mű hatást kelt. Tartós, kedvező az ára, nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 8.

Macsek23

2014. július 1.

Szeretem, szépen lehet vele sminkelni, pedig nagyon béna vagyok. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 1.

Szeretem, szépen lehet vele sminkelni, pedig nagyon béna vagyok. :-)

Sissy26

2014. május 22.

Nagyon nagyon nagyon szuper! Világos barna hajam van, kifejezetten fehér bőröm és a szemöldököm pedig szőke, tehát semmi nem látszik belőle. Az összes eddig próbált barna szemöldökceruza/púder mind vörösnek hatott az arcomon. Ez viszont tökéletes nem túl sötét, nem túl világos és barna. Remélem sosem fogják kivonni a forgalomból! A 02- Brünett van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

asztromélia

2014. április 29.

Nagyon tetszik. Én ez Essence-ről váltottam erre. Hát lányok csak óvatosan, az Essence felerőszakolásába a kezem is belefájdult, így indultam neki az Alverdésnek is, de hoppá ... ezt épp csak a szemöldöködhöz érinted és szín a helyén is van (és marad is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.

Kiscsillag5

2014. április 22.

Nagyon jó! Ez az első szemöldökceruzám. Szép természetesnek ható az eredmény, de mégis hangsúlyos. Tartós. Nekem a barna van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

tincsi88

2013. október 13.

Rengeteg szemöldökceruzám volt már,és azt kell mondjam ez viszi a pálmát!Nekem a blond van meg és a színe az telitalálat!Nagyon természetes és szépen lehet vele rajzolni!Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

saethara

2013. augusztus 25.

Életem első szemöldökceruzája, a 01es Blond árnyalatot vettem meg. Nincs viszonyítási alapom, de nem is kell. Abszolút jól passzol a saját szemöldökömhöz, nincs mű-hatása, könnyű volt használni még úgy is, hogy előtte soha életembe nem húztam ki a szemöldököm semmivel. A tartósságával sincs baj, órák múlva is ugyanolyan volt mint frissen festve. Tuti újraveszem, csak sajnos általában alig van belőle, úgy kell levadászni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

whyteangel

2013. augusztus 5.

Én a 01-es Blonde árnyalatot vettem meg, és nagyon megszerettem. Szép a színe, természetes az eredmény. Talán egy kicsit lehetne keményebb, mert így elég gyorsan fogy, de majd megpróbálom a hűtős trükköt, hátha azzal kicsit szilárdabb lesz. Hamarosan megvásárolom a második darabot, mert teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

niki61

2013. február 28.

Tökéletesen bevált.
Világos barna a hajam, ehhez vettem meg a "blond" ceruzát és imádom.
Szerintem pont jó, hogy krémes (volt már szerencsém olyan ceruzához, amelyik csak akkor fogott ha már szinte belekarcoltam a bőrömbe és akkor is csak éppen hogy egy kicsit..).
Ezzel a ceruzával húzok egyet alul, egyet felül, majd eldolgozom a kefével és kész. Gyönyörű ív és természetes hatás, nem kell vele sokat babrálni. Mindemellett tartós és nem kenődik el.
Én ennél többet nem is várhatnék egy szemöldökceruzától :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Tökéletesen bevált.
Világos barna a hajam, ehhez vettem meg a "blond" ceruzát és imádom.
Én ennél többet nem is várhatnék egy szemöldökceruzától :))

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate