Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

scorpionqueen

2021. február 12.

A jóég tudja, hányszor vettem már újra a Make Up For Ever áttetsző zseléjét, az bizonyult a legjobbnak a szemöldököm szálainak fixálására évekig, mígnem nyáron elfelejtettem bedobni az utazós cuccok közé, úgyhogy gyorsan lekaptam ezt a DM-ben. És "oooooh myyyyy Goooooood, Chandler Bing!". Nem gondolom, hogy valaha mást fogok venni, amíg ezt gyártják.
A színezést, dúsítást nem ezzel csinálom, arra a legjobban a filceket szeretem. De a végén szeretem szépen formára zselézni a szálakat és ez kiváló munkát végez. Persze felmerülhet a kérdés, ugyan mi baj lehetne egy áttetsző zselével, de tapasztalataim alapján a nem megfelelő állag igen nagy probléma tud lenni, ugyanis ha túl híg/laza az anyag, nem tartja a helyén a szálakat, 2 perc múlva ugyanúgy állnak. Ha túl sűrű, akkor nehéz a formázás. Ennek tökéletes az állaga. Úgy 20 másodpercig fésülgetem irányba a szálakat, utána mehetek a másik szemöldökre, kb. ennyi idő alatt veszi fel a formát úgy, hogy utána már nem mozdulnak vissza a szálak. Tartósságára sincs panaszom, mivel én nem rajzolásra használom, a saját keféjét is nagyon szeretem, könnyen, jól lehet vele dolgozni. Hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

kuglinori209

2021. január 22.

Nagyon szeretem, jó vásárlás volt, fixálja a szemöldököm rendesen, 5 hónap után is van benne még egy kicsi. Szerintem kipróbálok más terméket is, de nekem bevált, max visszatérek rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

Zsenike

2021. január 13.

ügyes, egyszerű kis kencefice. Mivel ezzel gyorsabban lehet dolgozni, mint egy porral vagy ceruzával, így erre váltottam és nem bántam meg. Reggelente elég egy-két húzás a szemöldökömre, színez és formáz egyben (nekem a sötétbarna van meg), és nem lehet túladagolni, úgyhogy a reggeli sietségben akár csukott szemmel is elvégezhető a művelet. Na jó, túl lehet adagolni, ha valaki 10-15x áthúzza, de ilyenre talán nem vetemedik senki. Lehetne tartósabb, az esti sminklemosáskor nem látszik, hogy bármi is lejönne a szemöldökömről. Viszont napközben tart, nem kenődik el.
A festék eléggé híg állagú, így néha nem egyenletesen kenődik fel, de lehet utána korrigálni. Viszonylag gyorsan szárad, én még sosem kentem el sminkeléskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

Bibi0097

2021. január 5.

Dús, szőke szemöldökömre használom. Szuper természetes hatást lehet vele elérni, mindennapra kiváló. Ár érték arányban a legjobb amivel eddig találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 5.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. január 1.

a vékony,szőke szemöldökömre egyáltalán nem jó.A világosbarna színe pont jó lenne de baromi vastag a keféje,ezzel nem lehet szépen dolgozni.Mellesleg a szálakat egyáltalán nem fixálja.pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 1.

Szaffi

2020. november 30.

Évek óta használom a sötétebb barnát, szerintem elég természetes hatást lehet vele elérni. Kitölti azokat a részeket, ahol kicsit hiányosabb a szemöldököm. Egész tartós, ha nem piszkáljuk.Viszont dörzsölést,izzadást nem bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 30.

vmarti

2020. november 30.

Szuper színekben található,olcsó,sok van benne és nagyon hatékony. sok szemöldököm van,éppen csak meg kell színeznem,meg hosszúak a szálai ezért fixálni is szeretem és ez mindet teljesíti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

Sziporka88

2020. november 12.

Szerintem jó kis termék. A kefe mérete és formája nagyobb, de nekem pont megfelel. A használata előtt ceruzát használok és utána ezt a zselét és nagyon természetes és szép hatása van. A színe tökéletes a sötétszőke hajamhoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Sugi90

2020. november 4.

Nagyon vekony, halvany szemoldokom van es az evek elorehaladtaval hiaba festetem, egyre kevesbe latszik. Ezt a formazot ceruza melle hasznalom, estig birja, nem kenodik el, tartos a szine.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

sznoemi1297

2020. október 26.

Évek óta használom, alapvetően nagyon szeretem. Nekem vékonyabb egy kicsit a szemöldököm, így óvatosan kell bánnom vele, mert elég nagy az applikátora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.