Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

hivespanni

2017. október 23.

50%-os kuponnal vettem meg, kicsit félve, nem barátkoztam meg még eddig ezekkel a spirálos szemöldökzselékkel, de ez egy csoda. 01-es árnyalatát használom, nem szeretem ha sokkal sötétebb a szemöldököm a hajam színétől, ez pont egy leheletnyivel ad sötétebb színt. Nagyon szeretem, egyáltalán nem kelt mű hatást, teljesen természetes, és legnagyobb meglepődésemre jó illata van! :D Teljes áron is megéri megvenni, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. október 15.

Ez tényleg nagyon jó! Én a szemöldökre nagy hangsúlyt fektetek, még ha a szemem nem is festem ki valami miatt, a szemöldököm biztos, hogy igen. Valami kerül rá; vagy púderpor, vagy ceruza. (A Benecos szőke ceruzája van első helyen nálam, és a Terra Naturi duó szemöldökpúdere.) Ez nagyon különleges a ceruzához és a púderhez képest, mert színezi a szemöldököt, de formázza is, és a bőrre nem kerül, tehát még természetesebb közelről nézve, mint az előző kettő. És kombinálható az előzőekkel, ha valamelyikkel viszem a markánsabb színt fel, és ezzel meg a szép formázást alakítom enyhe kis plusz színnel a szálakra. A szőkének való színt vettem, bár a szemöldököm nem világos, hanem barna. Örültem az elolvasott véleményeknek, azoknak, amelyek arról győztek meg, hogy nem csak dús, rakoncátlanul álló szemöldökre való, hanem "ok nélkül" is kiváló választás. Tényleg az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 15.

slytherclaw

2017. október 11.

Évek óta használom az átlátszó változatát. Jó formájú, dús szemöldököm van, viszont elég hosszú szálú, tehát hajlamos itt-ott összekuszálódni és rendetlen hatást kelteni. Ez a kis zselé még akkor is segít, amikor “elalszom” a szemöldökömet; egy-két húzás és máris kész vagyok. Sokáig elég, úgyhogy abszolút megéri az árát. Az illata számomra nagyon kellemes, édeskés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Egy olyan terméket kerestem, ami jól fixálja a szemöldököm és természetes hatású a végeredmény. Mivel a szemöldököm alapból szép, nem igen szorul pótlásra, így ezt a terméket választottam. A színe passzol a szemöldököm színéhez, így ahol kell, ott szépen kiegyenlíti a szemöldököm, szép lesz tőle az összkép, és tényleg természetesnek hat. Viszont ügyelni kell rá, hogy ne kerüljön sok termék a spiráljára, mivel úgy nagyon maszatol. Összességében nem rossz termék, meg kell tanulni jól használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

szilfid

2017. szeptember 19.

Kb. 1 éve használom a termék 02-es barna árnyalatát. Kellemes az illata, könnyű használni, sokáig elég, kedvező az ára, természetes a színe, jól színez és megfelelően fixál. Jó lenne, ha létezne vízálló kivitelben is, de ettől függetlenül jár a maximális pontszám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Destinyh

2017. szeptember 9.

Egész jól bevált, a 02 Braun árnyalat van meg. Jól színezi a szemöldököt, tartós lesz a végeredmény, de a keféjével nem igazán vagyok kibékülve, túl nagy és könnyen összekenem magam vele. A színe hála az égnek passzol és természetes, de majd meglátjuk, hogy mennyire válik be hosszútávon.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Vhartai

2017. szeptember 7.

Szintelen valtozata van meg. Konnyu hasznalni, nincs ragcsos hatas, kelloen fixal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Petrappp

2017. szeptember 1.

Nekem teljesen bevált, a 01 blond árnyalat van meg, jól illik a világosbarna szemöldökömhöz. Lehetne kisebb a keféje, más baj nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

kiralykislany

2017. augusztus 30.

Alapjáraton dús, jó formájú szemöldököm van, viszont az utóbbi időben, a bal oldali megritkult egy kicsit. Gondoltam ezzel a termékkel, majd tudok ezen segíteni, színez és fixál egyben.
A színe (barnát vettem) valami botrány, gusztustalan, természetellenes hatást keltett rajtam. A fixálás sem az igazi, nem elég erős a tartása.
Nagyon büdös, rendesen rosszul vagyok tőle.
A kiszerelése, az ára az szerintem jó, ezért is kap kettő csillagot, de a beltartalom az nulla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Nagyon büdös, rendesen rosszul vagyok tőle.

AlHorv

2017. augusztus 28.

Színtelen változata van meg, nagyon szeretem, jól fixálja a szemöldököt mégse hagy ragacsos érzést maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.