Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

Black Fairy

2017. augusztus 27.

A színtelen van meg, és nagyon kedvelem.
A stressztől mindig hullik a szemöldököm, így általában foltokban vissza kell színeznem, és a legtöbb ilyen zselé elkeni a festéket a foltokból, és a szemöldököm szőr szálai is szanaszét mennek (egyébként nagyon gyorsan és nagyon rendezetlenül nőnek a szemöldök szálaim, ami vékony szemöldöknél problémás tud lenni), szóval általában már felkenés után pocsékul nézek ki - nap végére meg vállalhatatlanul.

Ez a termék picit sűrűbb, ragacsosabb, mint az eddig próbáltak, de nem keni el a festékemet, és nagyon szépen rögzíti a szemöldökömet. A fésű/kefe a végén nagyon praktikus, így természetes, és még nap végén is vállalható szemöldököt kapok, anélkül, hogy "megkeményítené" a szálakat - volt már szerencsém olyan termékhez is, hogy inkább hajlakkal fújtam volna le a szemöldökömet...
Az ára teljesen jó, nagy valószínűséggel újra fogom venni - jó minőségű, könnyen beszerezhető, vegán, mi kell még? (Kuponnal meg már rablás...:D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

A színtelen van meg, és nagyon kedvelem.

Lili1214

2017. augusztus 19.

Színtelen változatát használom, teljes mértékben elégedett vagyok vele. Fixálja a szemöldökömet, amely nap végéig szép rendezett marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

deezsina

2017. augusztus 14.

Vicces dolog kicsit ráerősíteni a szemöldökre, nekem a szőke árnyalataimmal ez eléggé szokatlan. Nem tudom mit lehet egy ilyen terméktől várni, semmilyen kellemetlen kenődést vagy egyebet nem tapasztaltam, szóval tetszik, az ára is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

gardosivi

2017. augusztus 9.

Nagyon szeretem a mindennapokban használni, nagyon egyszerű felkenni és tartós is. A blonde árnyalat tökéletesen passzol a sötétebb szőke hajamhoz. Ami szerintem nem a legjobb, hogy hosszú a kefe, és párszor olyan lesz a bőröm is. Ez persze gyorsan orvosolható, úgyhogy jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Syub

2017. augusztus 2.

Teszi a dolgát az árához képest jó. Biztos van ennél jobb is de a mindennapokra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Scarlinia

2017. augusztus 2.

Nekem ez volt az első szemöldök fixálóm (színtelen verzió) azóta már több fajtát is kipróbáltam (essence, miss sporty) . Nem egy csodaszer de az eddigiek közül ez tartotta meg legjobban a szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

LauuKovacs

2017. július 19.

Pár hete használom, a színtelen változat van meg, szerintem nem használ sokat biztos van ettől jobb is bár az árát megérte azért használom mert tartósabb a ceruza ill. a por. :) Újra venni nem fogom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Gabriella888

2017. július 17.

Legjobb szemöldök zselé. A világosabbat használom, nagyon szép a színe. Ami a legnagyobb előnye, hogy nem hagy fényes réteget és nem áll össze tőle a szemöldököm (mint más márkák szemöldökzseléitől), teljesen természetes a hatása. Újra fogom venni, pont most van kifogyóban. Kb fél évig elég volt szinte mindennapos használat mellett. Gondolkodás nélkül 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

izabella73

2017. július 15.

Volt már pár Alverde termékem amik nem igazán jöttek be,ezért félve vásároltam meg de kellemes csalódás volt :) Könnyen és gyorsan tudok vele természetes barna szinű szemöldököt csinálni,elég 2x végighúzni a spirált ami nagy segítség a rohanós reggeleken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 15.

sterlingsilver

2017. július 14.

Asszem én vagyok a kivétel. A színe nagyon jó lenne, viszont a keféjével nem boldogulok. Szerintem az én termékemnél valamit elcsesztek. Sajnos nem fogom megvenni újra, megpróbálom elhasználni. Az itteni nagyon jó vélemények hatására vettem meg, de túlságosan elhamarkodtam a dolgot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.