Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

Zsusci

2017. július 9.

Jó ideje folyamatosan használom a színtelent, és nagyon szeretem.Tökéletes, és mindennapos használat mellett is sokáig elég. Könnyű használni, szépen elrendezi a szálakat, fixálja,formázza a szemöldökömet. Szinte egész nap a helyükön tartja a szálakat. Olcsó, főleg kuponnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

Kinyi

2017. június 18.

Én is a színtelen változatot használom már egy jó ideje és igencsak elégedett vagyok vele. Szépen fixálja a szemöldököm, amire szükségük is van mivel a nap végére enélkül mindig valahogy összegubancolódtak a kis szemöldökszőreim főleg a végén. Nem ragad, amit már más fixáló zselénél tapasztaltam, de nála szerencsére nem. Gondolkodom, hogy benevezek a sötétbarna árnyalatra is esetleg. Kuponos napokon főleg megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

vargaberni

2017. június 16.

Imádom! Színtelen változatot használok és elrendezi a szemöldökömet, nagyon jó. Egyetlen negatívumként azt tudnám mondani, hogy sokszor át kell menni a szemöldökön hogy rendesen formázza, de utána tartós és szép szemöldököt eredményez..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

asztromélia

2017. május 31.

Én szeretem, blond van meg. Van teljesen szőke szemöldökszőröm, kicsit átúzom az egészen és máris sokkal szebb szemöldököt kapok, Erőteljesebb, de teljesen természetesen hat, passzol a hajamhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

tmscsilla

2017. május 27.

Formázásra használom főképp, illetve rohanósabb napokon csak ezzel futok át a szemöldökömön, hogy éppen látszodjon egy kicsit (a világos bőrömhöz meg az alig látszó szemöldökömhöz a 01-es árnyalatot vettem meg). Nem valami hatalmas durranás, de jobb, mint a semmi - bár komolyabb szemöldökformázáshoz azért kell a plusz ceruza is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

b.jucy17

2017. május 5.

Egesz jo kis termek, szepen szinezi a szemoldokot,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Egesz jo kis termek, szepen szinezi a szemoldokot,

cardinale

2017. április 28.

Színtelen változatban van meg. Sajnos nem rögzít eléggé, többször át kell menni a szemöldökön hogy rendezze azt és sokszor újra is kell igazítani. Az Essence zseléje jobban bevált nekem. Pozitivum benne, hogy mattra szárad és nem romlik könnyen szemben az Essencel. Még keresem az ideális szemöldök formázó zselét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

Redlips

2017. április 24.

Kedvenc! Simán lepipálja a Lorealt is. Árban is nagyon kedvező. Kár, hogy mindig készlethiányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Amadea

2017. április 21.

Lehet, hogy az én példányommal van a baj (az utolsó darabot sikerült G-napok alkalmával megkaparintanom - megjegyzem, ez a nulladik nap volt, délelőtt...), de nekem az égvilágon semmit nem csinál a szemöldökömmel, mintha egy ezeréves, beszáradt kencét próbálgatnék. Próbaképpen húztam a kezemre is, szinte semmit nem vett fel a kefe, pedig jól megforgattam a "tartályában". Ehhez képest a S-he színtelen zseléje egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Liliom89

2017. április 11.

Nekem a barna szìnű van meg. Fél éve, amióta sikerült beszereznem végre nagy nehezen nem rajzolgatam a szemöldököm. Egy csoda! A spiràlja lehetne egy picit keskenyebb és rövidebb is, mert néha összekenem magam, de úgy gondolom ez nem tragédia, mert olyan természetesen szép lesz tőle, és nap végéig kitart!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.