Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

Liliom89

2017. április 11.

Nekem a barna szìnű van meg. Fél éve, amióta sikerült beszereznem végre nagy nehezen nem rajzolgatam a szemöldököm. Egy csoda! A spiràlja lehetne egy picit keskenyebb és rövidebb is, mert néha összekenem magam, de úgy gondolom ez nem tragédia, mert olyan természetesen szép lesz tőle, és nap végéig kitart!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

airenscarlet

2017. március 31.

A legvilágosabb barnát használom, nagyon szeretem, nem túl sötét, nem visz fel a kefe túl sok terméket sem.csak a megfelelő mennyiséget és természetes hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

bdorci

2017. március 26.

A sötétebb barna árnyalatát használom, és természetes hatása van, viszont nekem viszonylag hamar elfogyott. Ettől függetlenül tetszett és valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

kozmixkitti

2017. március 23.

A világosabb árnyalatú barna van meg belőle.
Tökéletesen passzol a szemöldököm színéhez és könnyen lehet vele dolgozni.
Ééés nekem nagyoon sokáig elég! Egyszerűen tökéleteees:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

A világosabb árnyalatú barna van meg belőle.
Tökéletesen passzol a szemöldököm színéhez és könnyen lehet vele dolgozni.
Ééés nekem nagyoon sokáig elég! Egyszerűen tökéleteees:)

PixieCat

2017. március 15.

Imádom, nekem csodaszer. A színtelen verzió van meg és elsősorban szempillaspirál alá használom, de szemöldökformázásra is tökéletes. A keféjét is nagyon szeretem, mindkettőt. Mindig újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Agnyecko

2017. március 8.

Nekem a színtelen változat van meg, csak tesztereket próbáltam más márkáktól a DM-ben, az összes közül ez tűnt akkor a legerősebb tartásúnak. Illata nincs. Én mindig úgy érzem, nincs elég zselé az applikátoron, ezért százszor átmegyek vele a szemöldökömön, de ezzel együtt is szeretem, mert tényleg rendezettebb tőle a végeredmény. Sokszor Catrice porral együtt használom, talán érdemes is lenne egy színezettet kipróbálnom. Azért még keresem az igazit, ezért csak 4 *.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 8.

rosa.love

2017. március 7.

Gyalazat az osszetevoje az Alverde hu de termeszetes es zold es bio hitvallasahoz kepest.
Irritalja a szememet, pedig a szemoldokomre kenem, azaz csak a szemem kozelebe..undorito szaga van. Nem fogom fel minek ennyi illatanyag egy szem kozelebe szant termekbe.
De maga a zsele jo lenne szinezesre. Tartasa nulla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

De maga a zsele jo lenne szinezesre. Tartasa nulla.

rtoth98

2017. február 5.

Nekem nagyon bevált, szép, természetes hatást lehet elérni vele a reggeli rohanásban pedig kifejezetten könnyű használni. (nekem a 02 braun árnyaltban van meg) Nagyon tartós, bár mostanában a catrice szemöldökporaival együtt használom és így lesz igazán szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Dorika78

2017. január 29.

Az én rutinom a következő:
A szemöldökömre port használok, majd pedig "fixálásként" felviszem ezt a zselét.
Előnyei:
- csodás az illata
- szépen elrendezi a szálakat
Hátrányai:
- nagyon hamar lekopik, mintha fél óra múlva semmit nem csináltam volna a szemöldökömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Az én rutinom a következő:
Előnyei:
- csodás az illata
- szépen elrendezi a szálakat
Hátrányai:

mautika

2017. január 27.

Nos én ezzel a termékkel szoktam le a reggeli hosszadalmas szemöldökformázásról. :D Eddig por, ceruza, minden játszott, az amúgy dús csak néhol hiányos szemöldökömhöz. Mióta megvettem ezt a kis csodát, a színezett változatával átfutok rajta reggel, és az eredmény természetes de rendezett szemöldök. Először nem hittem benne, de tényleg egy nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.