Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

kkatatonia

2017. január 24.

Szeretem az Alverde termékeket, nem sok panaszom van rá, viszont ez a szemöldök gél több helyen is kifogásolható. Nem lehet "csak" a szemöldököt festeni vele, mert a bőrömre is kerül, ami később le kell mosni. Bár tényleg jól fed, hamar elkezd kopni és teljesen lejön. Ezek ellenére én is ezt használom (még nem mertem kipróbálni másikat, általában mindig mellényúlok, ha szemöldökről van szó) de sok macera van vele

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Blackerin

2017. január 24.

Nagyon szeretem :) Több hónapi használás után sincs ellenvetni valóm. Nekem a sötét barna árnyalatban van meg.A terméket könnyű felvinni egy egyszerűbb lemosóval is lejön, de a tartóssága is remek!! Ajánlom mindenkinek ,mert az áráért is megéri ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Veronika8614

2017. január 4.

A sötétbarnát vettem meg, nekem nagyon bevált, alá a Lovely ferde hegyű ceruzáját használom, így egész nap ápolt, rendezett a szemöldököm. Még önmagában is használható, ha természetesebb külsőre vágyom, szépen a helyükön maradnak a szálak, de nem érzem zavaróan a szemöldökömön. Az én sminkemnek mindenképp egy alapja lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

mooo

2017. január 1.

A feladatát tökéletesen elvégzi, sűrű, vastag szemöldököm rakoncátlan szálait egész nap a helyükön tartja. Az átlátszót vettem meg, de veszek színezettet is mert nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

PAncsi79

2016. december 27.

Mostanában a natúrabb szemöldököt szeretem, így a tartós festékkel befestett szemöldököm nem színezem porral/ceruzával, csak ezzel.
Rögzít, dúsít, nagyon szép természetes, de észrevehető hatása van. A szőke színű számomra enyhén sötét, de most télen még tökéletes lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

bizsa

2016. december 24.

A barna kettes árnyalata van meg. Nekem alapból "szép" a szemöldököm, nincsenek hézagok, a formája is jó. A színnel kicsit mellényúltam, mert sötétebb mint ami kellene, viszont arra hogy fixáljam a szemöldököm tökéletes. Nem tudnék negatívumot írni, mert tényleg nagyon jó, könnyen használható, nem kell külön 2-3 féle terméket venni a formázásra és fixálásra, ez megadja egyben. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

fairyprincess

2016. december 23.

Tökéletes. Pont. Nem tudok negatívumot mondani, megtartja a kis szálakat, én mondjuk a színtelen verziót vettem meg, így a színezesrol nem tudok mit mondani, de tuti, hogy újraveszem😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

incsucsunna

2016. december 21.

A barna kettes árnyalatát használom. Először nehezen jöttem rá, hogy a kefe részhez hogy jutok hozzá, de aztán meg lett. Nagyon édes illata van, viszont szépen formáz. Én porral kiegészítem, mert belül nem úgy nő a szemöldököm, ahogy szeretném, de akinek jó alapból a forma, annak magában is jó lehet, sőt el tudom képzelni, hogy csak az átlátszót keni fel magára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

kekelilla

2016. december 9.

Annyira imádom ezt a terméket! A világos barna árnyalat van meg, pont illik a sötétszőke hajamhoz. Szerencsém van, szép formájú szemöldököm van, nem kell rajzolgatnom, elég ezzel átmennem rajta és kész is a szépen formázott szemöldök. Örülök, hogy van hozzá kefe, nekem nagyon bejön. Azt nem tudom, hogy szemöldökporral együtt milyen lehet, de akinek elég önmagában egy ilyen, annak nagyon ajánlom, ár-érték arányban nagyon megéri, főleg kuponnapokon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 9.

Ciánka

2016. december 2.

Nagyon kócolódásra hajlamos a szemöldököm, ezért számomra alapdarab, és remekül teljesít! A világosbarna és az átlátszó is megvan, hétköznapokra az átlátszót szoktam használni. Én kétszer is végigmegyek a szemöldökömön és remekül tartja, egészen estig. A színezettel is hasonlóan jók a tapasztalataim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.