Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

angi9207

2016. november 30.

Gondoltam, nekem kell egy ilyen, mert hosszú szálú szemöldököm van, és van mikor elkezd borzolódni. Úgy voltam vele, hogy na, majd ez kordában tartja.
Hátömm.... Nem. Nem is igazából értem ezt a hatalmas lelkesedést iránta (vagy csak nálam nem műkszik), nameg azt se értem, hogy mi értelme van egyáltalán ennek a terméknek?! Szerintem semmi. Mert mikor felkenem frissen akkor fúú. Mire végigérek mindkét szemöldökömön, mintha beszívódna, vagy elillanna. A kis keféjén van cucc, az biztos, tehát anyag kerül a szemöldökömre. De szerintem ezt egy kimosott szempillaspirál-kefével is el tudom érni... Szerencse, hogy féláras kuponnal vettem, mert direkt azt vártam hogy így kipróbálom, mert a teljes árát nem akartam kifizetni érte, de nem is éri meg...
Ja, ráadásul a kis szemöldök-szempillaigazító fejet nekem bele kellett ragasszam a helyébe, mert kipottyant belőle... És a kupakját elég nehéz leszedni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

90210

2016. november 27.

Életmentő ez a kis cucc! Színtelen változatban vettem meg, mert majdnem fekete szemöldökre nem találtam belőle, de ez tökéletes jó a szemöldökömre. Nekem kifejezetten tetszik a végén lévő kis igazító duó, régebben a megmaradt szempillaspiráljaimnak a keféivel igazítottam a szemöldökömet, de ez így sokkal praktikusabb. Szeretem az édeskés illatát is, biztos újraveszem még, Glamour napokon 50%-kal megvenni meg amúgy is ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

vador

2016. november 16.

A benne lévő cucc szuper, de a csomagolás a halálom, miééért kellett egy üvegmosókefét beletuszkolni ebbe a kis cuki tubusba?! Az egyéb fésűcskék szerintem feleslegesek (valamiért azt gondolom, másnál is lapul 3-4 ilyesmi eszköz ilyen-olyan egyéb készletekből), de végülis elfér, nem ezen fog múlni, hogy belefér-e a neszesszerbe.
Nekem a szemöldököm formájával és mennyiségével sincs bajom, csak azt várom egy szemöldökcucctól, hogy rögzítsen és színezzen, ezt nagyon korrektül és természetesen teszi is, ráadásul mivel a kis láthatatlan pihéket is megfogja, kicsit egységesebb/dúsabb hatást kelt. Vizes/erősen izzadós szituknak még nem tettem ki, egy normál hétköznapot simán kibír. Ja és az illata is nagyon tetszik. :)
Egyetlen kis bánatom, hogy nincs belőle hideg barna, mert bár a jelenlegi hajszínemhez szuper ez a gesztenyés árnyalat, az eredetihez nem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

DinaEcker8

2016. november 11.

A világos barnáját használom és imádom! Már lassan 1 éve mindig megveszem, úgy marad a szemöldököm egésznap ahogy reggel megcsináltam. Ha nincs kedvem előtte megrajzolni a szemöldököm, akkor ezzel a barnával csak átmegyek rajta, és teljesen természetes hatást ad!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

bojudit

2016. november 9.

Nagyon jó! Régóta használom, de sajnos nem mindig elérhető a boltokban, így van, hogy elcsábulok egy-egy újdonságtól. De legalább kiderül, hogy a drágábbak semmivel sem jobbak ennél, sőt... Pont annyira színez és fixál, amennyi természetes, egész nap tartós. Nagyon remélem, hogy még sokáig forgalomban marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

charlotte123

2016. november 3.

Glamour kuponnal vettem fél áron. Még jó,hogy így vettem,mivel nem is ér többet. Nem fixál annyira amennyire kéne. Sok hasznát nem látom. Ráadásul elég kevés is van benne a csomagoláshoz képest. Pozitívum,hogy nem szárad túl keményre. Nem fogom újra venni,főleg nem teljes áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

senskin

2016. október 31.

Eddig port használtam, nem volt rossz, de már potyogott és a satírozás azért láttatta, hogy kihúztam, ha nem is nagyon, de nem volt olyan tökéletes mint ezzel a formázóval. Alverde kefével pedig jól tudom formázni a gélt, ami benne van. Először nem tudtam leszedni a kupakot a másik feléről, de csak csak sikerült. Jól funkcionál az összes kefe és természetes a hatása. Simán kellemes az íve és tetszetős. Egyetlen hibája, hogy délutánra hajlamos "pöttyösödni", kissé kopik, ráolvad a szemöldököm ívére. Ez javítható, korrigálható. Próbálkozni fogok más formázókkal is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Eple

2016. október 20.

Az átlátszó verzióját használom, szépen rendbetartja a szemöldök szálakat és ami kifejezetten tetszik benne hogy nem szárad keményre hanem természetes hatású és tapintású mégis megfelelően végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

missouri

2016. október 15.

Az átlátszó fajtát vettem az itteni vélemények alapján, de sajnos nem jött be. Egyáltalán nem fixálja a szemöldököt, ráadásul nagyon erős süti szaga van, amitől felfordul a gyomrom. Régebben az oriflame termékét használtam, az tökéletes volt, persze hogy megszüntették :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

szevi

2016. október 13.

Őszinte legyek, úgy igazán nem lett volna rá szükségem, de hát Glamour-napok miatt valamit mégis csak vettem, ami natúrabb a többi dekorkozmetikai terméknél. :) A 02-es, barnára esett a választásom, mivel hasonló a hajszínemhez. Alapvetően vastag és sűrű a szemöldököm, viszont ezzel még látványosabb, szebb és a hajamhoz nagyon hasonló színű lesz. Leginkább én alkalomra fogom használni, de hétköznapokon is bátran viselhető. Szép fedése van. Tartós, könnyű vele dolgozni és nekem az illata is nagyon tetszett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.