Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

Myrtle

2016. október 7.

Nekem viszonylag sűrű és "jó formájú" szemöldököm van, viszont a színe meglehetősen halvány, és világos bőrrel/hajjal/szemmel kombinálva nem túl karakteres. Volt már szemöldökfilcem, ami néhány hét után beszáradt, szemöldökceruzám, ami irritálta/felkarcolta a bőröm, meg mindenféle macerás dolgok, amik vagy lekoptak, vagy hülyén néztek ki, ezért nem nagyon hittem a vegyszermentes szemöldökformázásban. Az utóbbi években ha nem is teljesen, de 90%-ban lejöttem a vegyi test- és arcápolásról, és esélytelen, hogy nem-natúr kozmetikumot vegyek le a polcról, ezért marad az Alverde és a Terra Naturi... 50%-os kuponnal kipróbáltam ezt a zselét, bár nem olyan egyértelműen pozitívak róla a vélemények, de szeretek kockáztatni. :) Mondhatom, hogy a (nem túl terjedelmes) sminkkészletem alapdarabja lett! Nagyon könnyen kezelhető, viszonylag precíz spirállal rendelkezik ( a titka az, hogy picit meg kell dönteni, és felfele fésülni vele a szálakat), szép, természetes világosbarna színe van, ami sokféle hajszínhez megy, gyorsan szárad, és nem pereg, nem kenődik, szépen a helyén marad. Az illata kellemesen gyógynövényes, a kupakban található fésűt ill.kefét még nem próbáltam, mert a spirállal szépen el tudtam igazítani a szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Kitti501

2016. október 4.

Nekem a barna színben van meg. Régóta használom és még mindig van benne, elég sokáig bírja. A színe nagyon tetszik, hozzáigazítja a szemöldököm színét a hajamhoz, ugyanis a szemöldököm inkább szürkés, míg a hajam vörösesbarna (festett). Nagyon jól befogja a szálakat, bár amikor először megy végig vele az ember olyan, mintha nem csinált volna semmit, de ha picit vár, utána és megszárad és látszik, hogy szépen beszínezi a szemöldököt. Viszont vigyázni kell vele a nagy feje miatt. Én sokszor túlmegyek és a szemöldököm feletti pihéket is beszínezem, ami nem túl szerencsés, utána gyorsan fültisztítópálcikával letörlöm. Emellett nem tartja helyén a szemöldököt, bár én ebben a reményben vettem meg, de sajna ezt nem tudja. Ha az átlátszó változat sem képes erre, akkor el nem tudom képzelni, hogy az minek létezik. Ja visszatérve, a szálakat szépen beszínezi, de a bőrt nem, így akinek hézagos a szemöldöke (mint nekem), annak ez magában nem sokat segít, max kiegészítése lehet a szemöldökformázásnak. A hozzá való kis kefék jól szolgálnak, tetszik ez a megoldás, hogy a kupakba rejtették ezt a kis pluszt. Összességében szeretem ezt a zselét, bár ez az első szemöldökformázó termékem, így nem nagyon van összehasonlítási alapom. Biztosan van ennél jobb, de rosszabb termék is, így én megadom neki a 4 csillagot, mégis csak ő számomra az első és szeretem is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

kneva

2016. szeptember 16.

Az átlátszó fajtát használtam. Egyszer újravettem, de aztán beláttam, hogy van ennél sokkal jobb termék is. Olyan, amelyik valóban rendezi és rögzíti a szemöldökszálakat. Biztos jó, hogy natúrkozmetikum, meg minden, érzékeny bőrűeknek ez sokat számíthat, de nekem nem jött be. Fiatalkáknak és érzékeny bőrűeknek jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

kisstimi93

2016. szeptember 13.

Nagyon szeretem, többször újravettem már. Nekem a sötétbarna van meg. Kozmetikussal festetni szoktam a szemöldököm, de az pár nap alatt lekopik. Ezzel gyönyörűen kitudom emelni a szemöldököm formáját, és nagyon szeretem a színező hatását is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

liliana26

2016. szeptember 11.

Nekem az átlátszó változat van meg és nagyon tetszik! Egész nap bírja, nem mozdulnak el a szálak! És plusz pont, hogy a másik végén van szemöldök-, és szempillafésű !!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

karina2001

2016. augusztus 31.

Nekem egyáltalán nem vált be. A keféje szerintem túl nagy. Nekem nagyon nehéz volt úgy végigfésülnöm vele a szemöldököm,hogy ne kenjem vele össze az egész fejem. Leget, hogy más ügyesebb,de én nem vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Lisien

2016. augusztus 22.

Nyaralás előtti napokban szembesültem azzal, hogy fogytán van az eddig használt szemöldökformázó zselém és gyorsan kellett valami, így ezt kaptam le a polcról a vélemények miatt. Sajnos én nem vagyok vele megelégedve.
Az előzővel sem voltam maradéktalanul, de ez még annál is gyengébben muzsikál. ABH pomádéval együtt szoktam használni a zselét a szálak fixálására és eddig szépen megtartotta a formát egész nap. De ezzel a termékkel nem sikerül. Egy idő után önálló életet kezdenek el élni a szálak. Az előzővel beton keménységűre száradtak a szálak, ezzel meg olyan, mintha semmivel nem lennének fixálva. Nyaralásra elment, de rendszeres használatra nekem ez sovány vigasz. A vadászat folytatódik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Saraaa7

2016. augusztus 20.

Egy vagy fél napig tartja helyén a szemöldökszálakat, gyorsan elfogy, viszont pozitívum, hogy van még rajta két féle szemöldökfésű és glamour napokon az ára se olyan rossz😏

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

justfanny7

2016. augusztus 15.

Teljesen jól viselkedik, más ilyesmim még nem volt, ezért a 4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Teljesen jól viselkedik, más ilyesmim még nem volt, ezért a 4* :)

FruzsiF

(!)
2016. augusztus 13.

Nyereményjátékban nyertem,azt gondoltam fojtogató illat lesz,de nem! Egészen enyhe és kellemes a TOP 2. Lett nálam remek hatású,kellemes, irritált szemre is kiváló.
Elég furán hangozhat,hogy miért aggódtam egy ilyen terméknél az illata miatt. De több ilyet is kipróbáltam és illatosítva voltak. Minek??

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.