Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. május 10.

Nagyon nagyon tartós, nagyon kedvező áron és szép színe is van. Bármelyik drágább spirált is körözi. Többszöri újravevős már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 10.

kkpanna92

2020. május 8.

Próbáltam már több ilyen zselét, de egyik sem tartott ilyen hosszan. Természetes, tartós és az erős szemöldökömet szépen fixálja egész napra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

heloise98

2020. május 2.

Az átlátszó/színtelen verziót használom és nagyon szeretem! Rendkívül gyors és praktikus. Elég sűrű a szemöldököm és a formájával sincs gond, így ezzel nagyon gyorsan meg tudom igazítani reggelente. Emellett segíti a szálak növekedését is. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

banett09

2020. április 24.

Nagyon természetes hatást lehet vele elérni, amikor nomakeup makeup-ot szeretnék, ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

bubblegum67

2020. április 13.

Nem értem miért van szinte az első helyen az alkohol. Jó kis termék ezen kívül. Szép, természetes hatást kelt hétköznapokra rendben van. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Bogirl*

2020. április 5.

A szín árnyalat nekem egy picit kevés, mármint a hajam színéhez mérten, de egyébként könnyű használni, és elég jól bírja a napi strapàt. Az árnyalatbeli bakit sikerült korrigàlni olyan módon, hogy a szempilla fésülés után adok egy pici színt szemöldök ceruzával, és utána fésülöm át ezzel a termékkel a szemöldököm.
Régen csak ceruzát használtam, nap végére már elcsúszott egy picit, ezzel viszont tökéletesen tart. A végeredmény egy természetes hatású szemöldök, és pikk pakk elintézem a szemöldököm reggel.

Szeretem ezt a terméket 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Szeretem ezt a terméket 😊

molnarviki1209

2020. február 22.

Áttetsző változata van meg, szeretem. Szuperül fixálja a szálakat, néha kicsit sokat vesz fel, de ezt el lehet könnyedén dolgozni.
Valószínűleg újra veszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Valószínűleg újra veszem. :)

rimfruaa

2020. február 11.

Nagyon elégedett vagyok vele tartósság, applikáció és a szín tekintetében is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Nagyon elégedett vagyok vele tartósság, applikáció és a szín tekintetében is.

zsjudit

2019. október 19.

Én elégedett vagyok ezzel a termékkel. Színt ad, emellett kordában tartja a szálakat. Rendszeresen használom, sokáig elég. Azért csak 4 csillag, mert a tartóssága lehetne hosszabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

pixiee

2019. szeptember 23.

Szerintem jó kis termék, eleinte nehéz volt használnom az átlagnál nagyobb méretű keféje miatt, de kb. egy hét után már simán ment úgy hogy nem maszatoltam össze a szemöldököm körüli területet ( csak meg kellett szoknom ). A színe nekem jó, nem változik felkenés után. A fixálása is pont oké, helyén tartja a szálakat de nem kelt mű vagy túl merev hatást. Ha picit rövidebb lenne a keféje akkor csillagos ötöst kapna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.