Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2022. március 25.

• finoman formáz és fixál
  • ápoló jojobaolajjal
  • minősített natúrkozmetikum
  • nem tartalmaz szintetikus tartósítószereket
  • szemészetileg tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják

3 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Örs vezér tere vagy posta vagy Foxpost
Ár: 1100Ft , Eladó: Foxy666
Állapot: Fél szemöldökömön próbáltam csak ki(épphogy egy kis termék került rá, tehát tele van) , Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyesen is átvehető, de előreutalás után szívesen postázom is

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Zsenike

2021. január 13.

ügyes, egyszerű kis kencefice. Mivel ezzel gyorsabban lehet dolgozni, mint egy porral vagy ceruzával, így erre váltottam és nem bántam meg. Reggelente elég egy-két húzás a szemöldökömre, színez és formáz egyben (nekem a sötétbarna van meg), és nem lehet túladagolni, úgyhogy a reggeli sietségben akár csukott szemmel is elvégezhető a művelet. Na jó, túl lehet adagolni, ha valaki 10-15x áthúzza, de ilyenre talán nem vetemedik senki. Lehetne tartósabb, az esti sminklemosáskor nem látszik, hogy bármi is lejönne a szemöldökömről. Viszont napközben tart, nem kenődik el.
A festék eléggé híg állagú, így néha nem egyenletesen kenődik fel, de lehet utána korrigálni. Viszonylag gyorsan szárad, én még sosem kentem el sminkeléskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

Bibi0097

2021. január 5.

Dús, szőke szemöldökömre használom. Szuper természetes hatást lehet vele elérni, mindennapra kiváló. Ár érték arányban a legjobb amivel eddig találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. január 1.

a vékony,szőke szemöldökömre egyáltalán nem jó.A világosbarna színe pont jó lenne de baromi vastag a keféje,ezzel nem lehet szépen dolgozni.Mellesleg a szálakat egyáltalán nem fixálja.pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 1.

Szaffi

2020. november 30.

Évek óta használom a sötétebb barnát, szerintem elég természetes hatást lehet vele elérni. Kitölti azokat a részeket, ahol kicsit hiányosabb a szemöldököm. Egész tartós, ha nem piszkáljuk.Viszont dörzsölést,izzadást nem bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 30.

vmarti

2020. november 30.

Szuper színekben található,olcsó,sok van benne és nagyon hatékony. sok szemöldököm van,éppen csak meg kell színeznem,meg hosszúak a szálai ezért fixálni is szeretem és ez mindet teljesíti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

Sziporka88

2020. november 12.

Szerintem jó kis termék. A kefe mérete és formája nagyobb, de nekem pont megfelel. A használata előtt ceruzát használok és utána ezt a zselét és nagyon természetes és szép hatása van. A színe tökéletes a sötétszőke hajamhoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Sugi90

2020. november 4.

Nagyon vekony, halvany szemoldokom van es az evek elorehaladtaval hiaba festetem, egyre kevesbe latszik. Ezt a formazot ceruza melle hasznalom, estig birja, nem kenodik el, tartos a szine.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

sznoemi1297

2020. október 26.

Évek óta használom, alapvetően nagyon szeretem. Nekem vékonyabb egy kicsit a szemöldököm, így óvatosan kell bánnom vele, mert elég nagy az applikátora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

MaDalma

2020. október 12.

Gyönyörű, természetes színekben kapható. Az applikátora nagy, könnyen használható, a formula tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

mmzpfk

2020. szeptember 29.

Könnyű használni, nem mászik el, szép a színe. Szóval működik. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Könnyű használni, nem mászik el, szép a színe. Szóval működik. (:

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.