Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

Pipacs

2012. június 28.

Én az átlátszó zseléset használom és nagyon elégedett vagyok vele. Jól formázza a szemöldököt és nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

baobe

2012. június 24.

Megvettem a világosabbik színezettet. A színe nekem tökéletes. Azt hittem, azzal a szempillaspirál kefével nem lehet felvinni a szemöldökre. De tévedtem. Maszatolás nélkül sikerült. Azért nem árt, ha van hozzá ferde ecsetünk. Az is pozitív, hogy nagyon tartós, nem kenődik el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 24.

matrjoska

2012. május 25.

Nagyon szeretem a terméket. Eddig, akárhány fénykép készült rólam, mindegyiken elmászott a szemöldökön, viszont ez a zselé képes megformázni. Annyi vele a bajom, hogy nem tartom valami praktikusnak a keféit. A nagy zöld kefét arra használom, hogy a púdert leszedjem róla, a fehérrel.. hát... a csúcsát tudom csak arra használni, hogy végighúzzam a szemöldökömön. Ezért nem mernék színezettet venni, hiszen nem biztos, hogy a festék odamenne, ahová szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

jkrisztie2

2012. május 15.

Nagyon szeretem ezt a sminkterméket! Finom illata van, szépen formázza, ápolja a szemöldökömet. Szinte nem is nagyon láttam más márkában ilyet, de ez nem baj, sőt!
Ma vettem észre, hogy mostmár 2 színezett változata is van, egy világosabb barna és egy sötétebb. Egyelőre elhasználom az átlátszó vátozatot, aztán majd meglátjuk...
Akkor használom, ha kicsit több időm van sminkelni. Lassan egy éve van meg és még mindig kitart! Nagyon megéri az árát, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

van_bőr_a_képemen

2011. december 1.

Nagyon jó pofa ez a szemöldökformázó, én is rendszeresen használom. Viszont ha elfogy, nem biztos hogy vennék még egyet; egy viaszos állagú hajwax és egy régi elmosott szempillaspirál segítségével ugyanezt a hatást eltudom érni. Ettől függetlenül jár az 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

Indigo

2011. szeptember 4.

Finom illata van. Valóban jól formázza a szemöldököt és nem kelt zsíros-zselés hatást. Annyi a bajom vele, hogy néha olyan, mintha nem is szednék ki a gélből, mert ugye nem látszik színre jól. Úgyhogy csak tunkolok és tunkolok, hogy biztos legyek a dolgomban. Nem vagyok egy nagy szemöldökformázó, ezért megkérdőjelezném, hogy egy egyszerű zselé nem tudná-e ugyanezt olcsóbban elintézni (+ természetesen egy akármilyen szempillakefe, vagy gyári szemöldökfésülő kefe). Árra mindenesetre jó, remélem, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

mellesleg

2011. augusztus 19.

Nagyon szeretem, praktikus, könnyen lehet vele formázni, a zselé pedig a helyén tartja a szálakat. Ha elfogy, veszem is a következőt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

Morci

2011. augusztus 2.

Jó kis termék, formáz és ápol. Miért nincs belőle színezett változat?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

Jó kis termék, formáz és ápol. Miért nincs belőle színezett változat?

Rony

2011. május 18.

Az az igazság, hogy már régóta szerettem volna venni egy ilyet. Itt az oldalon találtam rá, és az előttem író véleménye alapján a napokban be is szereztem egyet.
Nagyon jó, széppé és rendezetté teszi a szemöldököt pillanatok alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 18.

Nagyon jó, széppé és rendezetté teszi a szemöldököt pillanatok alatt.

superhero

2011. március 27.

Nagyon praktikus dolog, főleg annak akinek dúsabb szemöldöke van. Egyetlen 'fésülés' esetén is remekül formázza a szemöldököt. Illat és szín mentes, kicsit gél állagú, de nem ragad. Véletlen találtam rá, de nem cserélném le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.