Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2022. március 25.

• finoman formáz és fixál
  • ápoló jojobaolajjal
  • minősített natúrkozmetikum
  • nem tartalmaz szintetikus tartósítószereket
  • szemészetileg tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják

3 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Örs vezér tere vagy posta vagy Foxpost
Ár: 1100Ft , Eladó: Foxy666
Állapot: Fél szemöldökömön próbáltam csak ki(épphogy egy kis termék került rá, tehát tele van) , Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyesen is átvehető, de előreutalás után szívesen postázom is

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

heloise98

2020. május 2.

Az átlátszó/színtelen verziót használom és nagyon szeretem! Rendkívül gyors és praktikus. Elég sűrű a szemöldököm és a formájával sincs gond, így ezzel nagyon gyorsan meg tudom igazítani reggelente. Emellett segíti a szálak növekedését is. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

banett09

2020. április 24.

Nagyon természetes hatást lehet vele elérni, amikor nomakeup makeup-ot szeretnék, ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

bubblegum67

2020. április 13.

Nem értem miért van szinte az első helyen az alkohol. Jó kis termék ezen kívül. Szép, természetes hatást kelt hétköznapokra rendben van. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Bogirl*

2020. április 5.

A szín árnyalat nekem egy picit kevés, mármint a hajam színéhez mérten, de egyébként könnyű használni, és elég jól bírja a napi strapàt. Az árnyalatbeli bakit sikerült korrigàlni olyan módon, hogy a szempilla fésülés után adok egy pici színt szemöldök ceruzával, és utána fésülöm át ezzel a termékkel a szemöldököm.
Régen csak ceruzát használtam, nap végére már elcsúszott egy picit, ezzel viszont tökéletesen tart. A végeredmény egy természetes hatású szemöldök, és pikk pakk elintézem a szemöldököm reggel.

Szeretem ezt a terméket 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Szeretem ezt a terméket 😊

molnarviki1209

2020. február 22.

Áttetsző változata van meg, szeretem. Szuperül fixálja a szálakat, néha kicsit sokat vesz fel, de ezt el lehet könnyedén dolgozni.
Valószínűleg újra veszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Valószínűleg újra veszem. :)

rimfruaa

2020. február 11.

Nagyon elégedett vagyok vele tartósság, applikáció és a szín tekintetében is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Nagyon elégedett vagyok vele tartósság, applikáció és a szín tekintetében is.

zsjudit

2019. október 19.

Én elégedett vagyok ezzel a termékkel. Színt ad, emellett kordában tartja a szálakat. Rendszeresen használom, sokáig elég. Azért csak 4 csillag, mert a tartóssága lehetne hosszabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

pixiee

2019. szeptember 23.

Szerintem jó kis termék, eleinte nehéz volt használnom az átlagnál nagyobb méretű keféje miatt, de kb. egy hét után már simán ment úgy hogy nem maszatoltam össze a szemöldököm körüli területet ( csak meg kellett szoknom ). A színe nekem jó, nem változik felkenés után. A fixálása is pont oké, helyén tartja a szálakat de nem kelt mű vagy túl merev hatást. Ha picit rövidebb lenne a keféje akkor csillagos ötöst kapna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

martaamania

2019. szeptember 20.

Korábban az essence szemöldök formálóját használtam, hasonló volt mint az alverde, de iszonyat gyorsan elhasználtam. 2 hét után már semmi gél nem volt a kefén, az alverdés megvan most 1 hónapja és még mindig jut bőven zselé a kefére és szépen meg tudom formázni az amúgy elég erős szemöldököm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

sateenkaarigirl

2019. szeptember 18.

Nehezen kezelhető, pocsék állagú, a végeredmény pedig darabos, nem egyenletes.
Sajnos nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Nehezen kezelhető, pocsék állagú, a végeredmény pedig darabos, nem egyenletes.
Sajnos nagyon nem vált be.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.