Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

TimiK

2019. február 21.

Tökéletes, imádom! Reggel "felteszem" és az esti sminklemosásig még csak nem is kopik. Ajándék volt, DM-es csajszik osztogatták egy koncert előtt, de ha elfogy, akkor biztosan vásárolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Dorottya92

2019. február 1.

Tartós, de mégsem zavaró viselet, nagyon könnyű, teljesen természetes hatása van. Az illata is nagyon jó. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

adelharcos

2019. január 29.

Nagyon szeretem, évek óta újra veszem. Jó az állaga, szép a színe, tudja a dolgát. Még sosem csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

orsi0818

2018. december 29.

Nagyon jó az állaga és a tartóssága is. Nekem a világosabb árnyalat van meg ami tökéletesen passzol a sötét szőke hajszinemhez. Plusz az illata is kellemes ☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

viragnyelven

2018. december 8.

Ez tökéletes szemöldöktermék számomra. Az árnyalat tökéletes, az állaga nagyon kellemes, nem csúszik vagy potyog le, csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Tavasz tündér

2018. november 15.

Az átlátszóval kezdtem, sokáig kitartott. Szépen elrendezi a rakoncátlan szemöldökszálakat, de fixálásban már találkoztam jobbal is. Ha kicsit többet tettem fel belőle olykor kifehéredett. Vigyázni kell, hogy ne kerüljön bele púder vagy bármi, mert akkor az átlátszó formula besűrűsödik és így már nem használható. Tiszta natur szemöldökre ajánlom inkább. Sajnos kipattogtam tőle, ha a bőrömre került (ejnye bejnye alverde és nem ez az első termék amivel így jártam), így óvatosan csak a szálakra használtam. Újravenni nem fogom. A legvilágosabb barna árnyalatút is beszereztem, de nekem még az is sötét volt, nem sokat használtam így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

kittihnl

2018. november 8.

Sokadjára veszem újra, must-have darab, minden egyes reggel végigmegyek a szemöldökömön, tényleg a helyén tartja a szálakat. Amúgy praktikus kis kiszerelés, sokáig elég, erőltetni nem szabad a felvitelt, mert csomósodni fog, és nem lesz egyenletes, tehát csak finoman. Az oriflame barna szemöldökkiemelőjével párban használom, a kettővel együtt szép formás, mégis természetes hatást tudok elérni, a mennyiséget illetően a kevesebb-több koncepciómmal :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

eniko02

2018. november 8.

Nálam alapdarab, többször újra vettem már. Természetes hatást kelt, helyén tartja a szálakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

innafiz

2018. október 18.

A szőke változatot használom, nagyon jó a színe, teljesen természetes középszőke hamvas árnyalat. Nem vöröses, nem barna, mégis kicsit sötétít a saját szemöldökön. A spirál kefe kicsit nagy, ezért kell utána törölni a bőrt, de a kupakban lévő kis fésű praktikus, a végén helyre igazítani a már befestett szálakat. Nekem elég ritka szemöldököm van, a végén szinte elfogy, ezért kell mellé ceruza is, de erről nem a termék tehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Pajzs

2018. október 18.

Erős, sötét szemöldököm van, ez a kis termék pedig egész nap helyén tartja a szálakat. Nem kényelmetlen viselni, inkább természetes hatást lehet vele elérni. A plusz keféket magában is használom fésülésre. A Transparent van meg, immár másodszorra, és biztos, hogy újra megveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.