Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Az átlátszót használom szemöldök festés utáni formázáshoz és a legjobb zselé-formázó amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

exhocmomento

2018. augusztus 24.

Én szeretem. :) A L'Oreal hasonló termékéről váltottam erre, mert az ára töredéke annak. Ráadásul az Alverde cruelty-free, a L'Oreal sajnos nem.
Tud annyit igazából, mint drágább és márkásabb társa, annyit legalábbis biztosan, amennyi nekem kell. A szemöldököm szemöldökceruzával készítem el, a zselét arra használom, hogy rögzítsen és szálasítson a természetes hatásért. Erre tökéletes. Tény hogy elég buci a keféje, de nálam még nem lépi át azt a határt, amivel nem tudnék dolgozni. Nagyon sokáig elég, az ára is nagyon barátságos, pláne kuponnal, akkor szinte utánunk hajítják. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Moxonidin

2018. augusztus 22.

Catrice szemöldök formázó nagy rajongója vagyok, de nyárra beszereztem egy ilyen kis kefés verziót, mert vmi természetesebb hatást szerettem volna. Igazából kellett pár alkalom, hogy rájöjjek hogyan is kell használni és végre nem húzkodok csíkokat oda ahova nem kéne :D, de valóban elég nagy a keféje és van h utána kell törölnöm. Én a szín miatt is aggódtam picit, én a 03 aschblondot vettem meg, de felkenve nem ütött el és természetesnek hat a világosbarna hajamhoz. Egyelőre használgatom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Melushka

2018. augusztus 12.

Nem a legtartósabb eredmény,de legalabb termeszetes.Egynek jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Nem a legtartósabb eredmény,de legalabb termeszetes.Egynek jó.

KulcsarKriszti

2018. augusztus 8.

Zselés társai között megállja a helyét, de nem tökéletes a fedése és a tartóssága

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

ciseklusek

2018. augusztus 5.

Hasznos termék. Az itteni vélemények hatására vettem meg, nálam alapdarab lett. A blond árnyalatot vettem meg, passzol a világos hajamhoz és bőrömhöz. Szeretem, hogy gyorsan lehet vele dolgozni. Egyszerre formáz és színez. Természetesen nem olyan precíz , mint az ecsetes felvitel, de a rohanós hétköznapokhoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

googles

2018. július 31.

Teljesen jol mukodik. Ket szinben is beszereztem, mivel epp a ketto kozotti arnyalat lenne idealis. Ha nem instagram sminket akar valaki kesziteni, meg nem ezeket a mostani mu szemoldokoket, akkor nagyon jo. Termeszetesen formaz es erosit, ovatosan hasznalom, mert epp csak igazitani szeretem, nem teljesen mas szemoldokot akarok letrehozni a fejemen. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 31.

M3la

2018. július 31.

Imádom! Egyszerű és gyors a felvitele, elfér a szütyőmben. Már egy ideje használom, por állagú szemöldökformázóra is tökéletes, természetesebb hatást ad. Ha sietek, akkor csak egymagában, de úgy is működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Judit1987

2018. július 23.

Csalódás, a keféje hatalmas, alkalmatlan bármire. Maga a gél sem a legjobb. Nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

kami_ll

2018. július 23.

Szemöldök ceruzáról váltottam erre, imádom!!! Először megvettem a sötétebb barnát, mondván hogy távol állok a szőkés barna hajtól. Az se rossz, de aztán váltottam a világosabb barnára, mert elől ahol kicsit hiányosabb a szemöldököm sokkal jobb hogy ezzel a halványabb indítok, felviszek egy keveset, majd a szemöldököm vége felé többet/többször viszek fel, így sötétedik. Nem egy totál buli sminkhez használom, hanem a mindennapokra, amikor reggel munka előtt akarok valami keretet adni az arcomnak. Tudni kell hogy alig sminkelek inkább tovább alszok kategóriába tartozom, és ez pont jó arra hogy nem kell sokat vacakolni vele mégis feldobja a szemöldököt/arcot. Szerintem kifejezetten tartós is, nem volt vele semmi problémám. Ennyiért kifejezetten újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.