Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2022. március 25.

• finoman formáz és fixál
  • ápoló jojobaolajjal
  • minősített natúrkozmetikum
  • nem tartalmaz szintetikus tartósítószereket
  • szemészetileg tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják

3 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Örs vezér tere vagy posta vagy Foxpost
Ár: 1100Ft , Eladó: Foxy666
Állapot: Fél szemöldökömön próbáltam csak ki(épphogy egy kis termék került rá, tehát tele van) , Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyesen is átvehető, de előreutalás után szívesen postázom is

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

orsi0818

2018. december 29.

Nagyon jó az állaga és a tartóssága is. Nekem a világosabb árnyalat van meg ami tökéletesen passzol a sötét szőke hajszinemhez. Plusz az illata is kellemes ☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

viragnyelven

2018. december 8.

Ez tökéletes szemöldöktermék számomra. Az árnyalat tökéletes, az állaga nagyon kellemes, nem csúszik vagy potyog le, csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Tavasz tündér

2018. november 15.

Az átlátszóval kezdtem, sokáig kitartott. Szépen elrendezi a rakoncátlan szemöldökszálakat, de fixálásban már találkoztam jobbal is. Ha kicsit többet tettem fel belőle olykor kifehéredett. Vigyázni kell, hogy ne kerüljön bele púder vagy bármi, mert akkor az átlátszó formula besűrűsödik és így már nem használható. Tiszta natur szemöldökre ajánlom inkább. Sajnos kipattogtam tőle, ha a bőrömre került (ejnye bejnye alverde és nem ez az első termék amivel így jártam), így óvatosan csak a szálakra használtam. Újravenni nem fogom. A legvilágosabb barna árnyalatút is beszereztem, de nekem még az is sötét volt, nem sokat használtam így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

kittihnl

2018. november 8.

Sokadjára veszem újra, must-have darab, minden egyes reggel végigmegyek a szemöldökömön, tényleg a helyén tartja a szálakat. Amúgy praktikus kis kiszerelés, sokáig elég, erőltetni nem szabad a felvitelt, mert csomósodni fog, és nem lesz egyenletes, tehát csak finoman. Az oriflame barna szemöldökkiemelőjével párban használom, a kettővel együtt szép formás, mégis természetes hatást tudok elérni, a mennyiséget illetően a kevesebb-több koncepciómmal :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

eniko02

2018. november 8.

Nálam alapdarab, többször újra vettem már. Természetes hatást kelt, helyén tartja a szálakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

innafiz

2018. október 18.

A szőke változatot használom, nagyon jó a színe, teljesen természetes középszőke hamvas árnyalat. Nem vöröses, nem barna, mégis kicsit sötétít a saját szemöldökön. A spirál kefe kicsit nagy, ezért kell utána törölni a bőrt, de a kupakban lévő kis fésű praktikus, a végén helyre igazítani a már befestett szálakat. Nekem elég ritka szemöldököm van, a végén szinte elfogy, ezért kell mellé ceruza is, de erről nem a termék tehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Pajzs

2018. október 18.

Erős, sötét szemöldököm van, ez a kis termék pedig egész nap helyén tartja a szálakat. Nem kényelmetlen viselni, inkább természetes hatást lehet vele elérni. A plusz keféket magában is használom fésülésre. A Transparent van meg, immár másodszorra, és biztos, hogy újra megveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Az átlátszót használom szemöldök festés utáni formázáshoz és a legjobb zselé-formázó amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

exhocmomento

2018. augusztus 24.

Én szeretem. :) A L'Oreal hasonló termékéről váltottam erre, mert az ára töredéke annak. Ráadásul az Alverde cruelty-free, a L'Oreal sajnos nem.
Tud annyit igazából, mint drágább és márkásabb társa, annyit legalábbis biztosan, amennyi nekem kell. A szemöldököm szemöldökceruzával készítem el, a zselét arra használom, hogy rögzítsen és szálasítson a természetes hatásért. Erre tökéletes. Tény hogy elég buci a keféje, de nálam még nem lépi át azt a határt, amivel nem tudnék dolgozni. Nagyon sokáig elég, az ára is nagyon barátságos, pláne kuponnal, akkor szinte utánunk hajítják. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Moxonidin

2018. augusztus 22.

Catrice szemöldök formázó nagy rajongója vagyok, de nyárra beszereztem egy ilyen kis kefés verziót, mert vmi természetesebb hatást szerettem volna. Igazából kellett pár alkalom, hogy rájöjjek hogyan is kell használni és végre nem húzkodok csíkokat oda ahova nem kéne :D, de valóban elég nagy a keféje és van h utána kell törölnöm. Én a szín miatt is aggódtam picit, én a 03 aschblondot vettem meg, de felkenve nem ütött el és természetesnek hat a világosbarna hajamhoz. Egyelőre használgatom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.