Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

babyari

2018. február 8.

Nagyon szeretem! Nekem az átlátszó van meg, a szempillámra is használom, így lassan elfogy, de újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

zita.herkovics

2018. január 30.

Teljesen rendben van. Most ezt használom, egyelőre nem találtam jobbat ebben az árkategóriában. A két világosabb árnyalattal próbálkoztam eddig, maradtam a Blonde színnél. Viszonylag sokáig elég. A kis kefét még nem nagyon tudtam hasznosítani, elég volt arra is rájönni, hogy kell azt ott a tetején kibontani, utána meg, hogyan ne essen ki a teljes tokból. Vicces szerencsétlenkedések voltak. Sebaj. Tartja a szemöldököt, nem kenődik egykönnyen, pedig én vakaródzós típus vagyok, - a lukakat is kitölti, úgy csinálom, hogy beletunkolom a spirálnak a végét, ahol amúgy is kicsit összegyűlik a festék. A végén korrigálok kevés porral, vagy fültisztító pálcikával az élesebb eredményért. Gyorsabb, mintha ceruzával csinálnám, és tartósabb, mint a porral készített változat. Maradok ennél. Másodjára vettem már meg. -1* a felső használhatatlan kis keféért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

cshrs

2018. január 4.

Cf 1*
Vegan +1*
Passzol a szine +1*
Fixen tartja a szemoldokom, nem mozdul el rola semmi, barmivel is csinalom meg (ceruza, por...) +1*
Es csodalatos illata van *.* +1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Cf 1*
Vegan +1*
Passzol a szine +1*
Es csodalatos illata van *.* +1*

RarityRose

2018. január 1.

Nekem ez nem jött be. Folyton elkenődik a szememre, nem tartós. Az illata isteni, ezert 1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Tamaszkusz

2017. december 31.

A 02 Braun árnyalatot vettem meg és eddig nagy a szerelem. :) természetes színe van, a helyén marad és szép, rendezett szemöldököt ad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

LauraDorina

2017. december 29.

Nekem átlátszó van, jó! Fekete szemöldökõm van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Nekem átlátszó van, jó! Fekete szemöldökõm van!

krmmn

2017. december 20.

Bourjois szemöldökformázójáról tértem át erre, és a legjobb döntés volt, biztos, hogy újraveszem. Sötétszőke hajamhoz a szemöldököm annyira világos, hogy szinte nem is látszik, én a 03-as árnyalatot használom, ez szép világosbarna. Első héten azt hittem hogy kidobott pénz volt, mint ha nem is színezte volna a szemöldököm, de kitartóan használtam és mint ha most sűrűsödött volna egy picit, de egyszerre csodaszép szemöldököt varázsolt és azóta is tökéletes. Nagyon egyszerű felvinni és egész nap szép marad. Mindenképpen adjon neki még egy esélyt aki azt mondta, hogy nem csinál semmit a termék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

rANey

2017. november 29.

Sajnos egyáltalán nem tudok jó véleménnyel nyilatkozni róla, nekem a 02-es Braun árnyalat van meg. Szerettem volna ezt a terméket szeretni, én alapvetően meg vagyok elégedve az alap szemöldököm formájával, csak fixálni szerettem volna ezzel a termékkel, de hiú remény volt. A színe amúgy jó lenne, de ahogy azt előttem is írták, konkrétan semmit nem csinál a szemöldökömmel. Se nem színezi, se nem fixálja, én sem erre számítottam a vélemények alapján. Számomra ez kidobott pénz volt az ablakon, én ezt a terméket nem tudom ajánlani jó szívvel senkinek sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

kristinakroes

2017. november 26.

Már másodikat fogyasztom. Nagyon jól működik, az illatát nem szeretem, de ha megszárad nem érződik. Természetes a hatása, szépen formálja a szemöldököm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

KVanda

2017. november 20.

Nagyon szeretem! Szépen helyén tartja a szálakat, kicsit színez is, épp amennyire szükséges, az ára is kedvező. Egyetlen negatívuma, hogy parfümöt tartalmaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.