Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bebababa66, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. július 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

Alverde szempillanövesztő szérum

pBeata

2019. október 14.

Nagyon szeretem. Én egyszerre használom a spirálos változatával. Éjszaka szoktam felkenni, viszonylag nagyobb mennyiséget. Én látom a javulást :) Hosszabbak sűrűbbek a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Connie13

2019. szeptember 3.

Megelőlegezem neki az ötöst.
Sajnos borzasztó türelmetlen vagyok az állítólagos csodaszerekkel, krémekkel... így ha nem is azonnal, de minimum másnap reggelre szeretnék tapasztalni lenyűgöző hatást! 😆
Igaz nem egy éjszaka alatt, hanem pontosan 6 nap alatt észrevehető a különbség! Másik szérum használata után fél évvel állt vissza az eredeti siralmas pillaállapot, de valahogy nem rendeltem újra nem is tudom miért... hát gyorsan szereztem ezt, maj’meglàtjuk alapon... naponta többször használom, 3-4 alkalommal, ha arra járok és eszembe jut, akkor felkenem, ha lenne irritació, derüljön ki mihamarabb. Nem volt.
Magában használom, csak a pillak tövében kenve, igazán làtványos a változás, főleg kispirálozva. Spirált nem váltottam most, szóval egyértelmű, hogy neki köszönhető. Remélem ezt a szintet hozza hosszú távon is, akkor jó sokáig barátok leszünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Megelőlegezem neki az ötöst.

Axelandra

2019. augusztus 12.

Nagyon rég hű társam, alapból nem rövid a szempillám de nagyon jó ez a szérum erősítésre, "karbantartásra" :).Én is értékelném, ha spirál szerű lenne az adagolása, de megszokható ez is. A koffeines szérummal együtt használom, tényleg vigyázni kell ne dörzsöljük bele a szembe vagy ne csorogjon bele. Nekem állandó újravevős !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

hetesiedit

2019. július 9.

Kíváncsiságból, és az összetevőlista miatt vettem meg a terméket. Arra gondoltam, hogy szempillaspirál helyett inkább ápolnám a szempilláimat. Először úgy tűnt, hogy felvitelkor túl sok termék kerül a pilláimra, és kicsit csípte is a szemem, mert a pislogáskor visszacsorgott. Aztán rájöttem, hogy a felvitelt követően a mutató és a hüvelykujjam segítségével a pilláimat összefogva szét tudom teríteni a terméket a szempilláimon, mintha "bekenném" azokat a szérummal. Így egyáltalán nem csíp. Na és az eredmény! Nálam néhány nap után látszott rendesen! Egyértelmű, hogy ezt fogom használni szempillaspirál helyett is. Természetesen az Alverde Éjszakai Szempillaszérummal együtt, amit ugyanilyen módszerrel viszek fel. E két termék remekül támogatja a természetes, egészséges szépséget. (Apró észrevétel, hogy szerintem szerencsésebb lenne, ha az éjszakai szérum lenne ecsetszerű, és a nappali lenne szempillaspirálhoz hasonló, hogy szétválassza a pillákat. Ez azoknak lenne, jó, akik nem használnak utána szempillaspirált is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

fanniekoo

2019. május 4.

Korábban egy másik márkát használtam, az is használt, de ez az Alverdés sokkal jobban tetszik, mert nem égeti a szememet. Sok türelem kell hozzá, de egy hónap után már látszik a változás. Én nagyon szeretem. Az ára is nagyon barátságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Vicuska918

2019. május 3.

Mivel majdnem minden nap spirálozom a pilláimat, gondoltam nem ártana ápolni őket. Minden este kenegetem. Így 2-3 hét elteltével már észrevettem a változást. Kicsit hosszabb lett és nem is hullik. Szerintem megéri az árát. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Evelyn31

2019. április 4.

Egy próbát megér. A sok pozitív visszajelzés hatására szereztem be. Egy darabig csak állt a polcon. Aztán eljött az ideje,ÉS tényleg használ. Nyilván ne várjon 1-2 nap után senki hihetetlen nagy eredményeket,mint mindenhez ehhez is kell egy kis idő mire kifejti a hatását. Sokkal hamarabb regenerálódott a pillám(műszempilla után)és gyorsabban nőnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

zfruzsi

2019. március 26.

Én is a szálas, tartós műszempilla után szoktam alkalmazni mikor több időre pihentetem a pilláim és elég rossz állapotban vannak a szakszerű pillás ellenére is. Csodát nem művel ez sem, de mégis látható és érezhető a különbség, úgyhogy én meg vagyok vele elégedve az az igazság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

juditfoldesi

2019. február 12.

Látványos az eredmény, hosszabbak és vastagabbak lettek a szempilláim egy hét használat után. Tetszik ez az ecsetes kiszerelés is. Természetesen nem csodákra kell számítani, de az én apró szempilláimon segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

gretik246

2018. december 14.

Én minden 3D műszempilla-leszedés után használom, hogy helyrehozzam kicsit őket. Ennyi pénzért ne várjon senki csodát tőle, de megadom az 5 csillagot, mert valamilyen szinten segít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sorbitol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.