Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bebababa66, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. július 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

Alverde szempillanövesztő szérum

Anna2628

2016. május 23.

Nm hittem volna, hogy van olyan szempillanövesztő termék ami tényleg beválik gondoltam most 2000ft-ért vagy semmi vagy csoda történik és tényleg használni fog és igeeen ez valami elképesztő!! első két hétben kicsit megijedtem, mert a második hét után napi szinten kihullott 2-3 szempillám és nagyon nagyon megijedtem és akkor abba is hagytam 1 hétig aztán mégis újra elkezdtem használni 1 hét után és nálam akkor következett be a hatalmas változás a szempilláim szemmel láthatóan növekedtek! lassan 5 hónapja használom ezt a terméket és még mindig van belőle és valami elképesztő, hogy még ennyi idő után is nő. a szempillahullás azóta abba maradt és kéthetente minden egyes nap reggel és este használom .) nekem így vált be :)megvettem hozzá a koffeines spirálos párját annak az illata nagyon kellemes!!! hatásáról különösebbet nem tudok mondani én azt akkor használom ha nincs rajtam smink és ápolást akarok a szempilláimnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

rebus

2016. május 19.

a pilláim hosszúságával nem volt bajom, viszont eléggé elkezdtek hullani, emiatt gondoltam kipróbálom, hátha kicsit erősödnének. nem használom régóta, kb. egy hónapja, de eddig jók a tapasztalataim, úgy vettem észre kevesebb pillám hullik, így nekem bevált :) nem irritál, szerintem sokáig is elég. 50%os kuponnal az ára is baráti! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

sophienyuszi

2016. május 17.

Csodaszer. Kíváncsiságból kezdtem használni, nem is igazán hittem benne az elején, majd a barátom megjegyezte, hogy szerinte tényleg használ "a szer", mert nagyobbak a pilláim. És tényleg! - biztosan elhasználom és újra is veszem majd, ha a rövid, átlagos sűrűségű pilláimból hosszúakat varázsol, akkor már csak dúsító spirálra lesz szükségem.
Közel egy hónapja használom együtt a koffeines éjszakai szérummal, de ezt reggel és este is kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Szofi80

2016. május 13.

Itteni vélemények alapján vettem meg.
Szerencsére alapból szép hosszúak és viszonylag dúsak a pilláim, de szempillából sosem elég így hát jövök később az eseményekkel, addig is megelőlegezem az 5 csillagot ☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Itteni vélemények alapján vettem meg.

tundi0427

2016. május 13.

Kb 3 hónapja használom. Azt nem tudom 100%-ra kijelenteni, hogy hosszabbak lettek a pilláim, de az szemmel látható, hogy mennyire megerősödtek. Én napi egyszer használom, annak ellenére, hogy kettőt ír. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Erős, szép ívelt tartású pilláim lettek. A -1 csillag az azért van, mert a növesztő hatását nem nagyon érzékeltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

spavanilly

2016. április 25.

Elhatároztam, hogy kezdek valamit a szempilláimmal, hogy NŐJJENEK, de maguktól, mert az igazán szép végtelenD-s műszempillák:
- Számomra naaagyon drága
- Folyamatos karbantartást igényel
- A legváratlanabb pillanatokban kezd el hullani- és a hiányzó rész SOKKAL CSÚNYÁBB, mint a rövid pilla
- Nem ajánlatos spirálozgatni, amit én nem szeretek kihagyni a make- up- ból, mert szerintem ez és a highliter a smink koronája.
Szóval....a koffeineset akartam megvenni, de üres volt az álvány...ebből pedig 3 árválkodott a polcon...drágább is volt, mint amit akartam, meg irtó ievésnek tűnt...elgondolkoztam, hogy kell-e nekem ez a szérum parfüm ml árban?!
Természetesen hazajött velem:D
ÉÉÉÉS:
- Határozottan sötétíti a szempillákat
- Mivel csak egy hete használom a növesztő hatásáról később updatelek
Furi, hogy tusecsetszerű applikátora van, de így be lehet kenni a szempillák közti bőröcskét is.
- MINIMÁLIS diszkomfortérzetet okoz közvetlenül a felvitel után, ami kb. 2 percig tart.
Előlegbe 5 csillag, mert nagyon bízom a hatásában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

- Számomra naaagyon drága
- Folyamatos karbantartást igényel
Természetesen hazajött velem:D
ÉÉÉÉS:
- Határozottan sötétíti a szempillákat
- Mivel csak egy hete használom a növesztő hatásáról később updatelek
Előlegbe 5 csillag, mert nagyon bízom a hatásában!

nikita

2016. április 13.

Hihetetlen! Szemöldökre is használom, ott1 hét alatt eltűnt a hiány az ívből, nem gondoltam volna hogy ilyen gyorsan látványos lesz, napi 2 használattal. Remélem a szempillákon hamarosan látványos lesz az eredmény:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 13.

fanni1226

2016. április 11.

Másodjára veszem újra. :) Szerintem a szempilláim hosszán nem javított, de határozottan erősebbek lettek, így teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

anna09

2016. április 7.

Nagyjából 3 hónap alatt egy tubussal elhasználtam. A végén azonban sikeresen beletörtem a fejet, bár ez az én hibám volt, mivel a már nem lévő gélért turkáltam a tubusban :D A szempilláim sokkal hosszabbak és sűrűbbek lettek, (bár eddig sem voltak rövidek, látható volt a különbség) sőt ha nem szabályosan a jó helyen vittem fel, olyan helyeken is nőtt szempillám ahol nem akartam XD A szemöldököm is szépen rendbe rakta, azóta se volt ilyen jó állapotban. Most a DM-be féláron tudtam megvenni kuponnal, így nagyon örültem, mert egyébként elég drága, bár akinek rövid szempillái vannak vagy kolosszális hosszúságút akar, annak biztosan megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

ehilda

2016. február 22.

Néhány napja vettem meg, mert a másik koffeines nem volt. Minden nap reggel, este használom, nagy reményekkel vagyok iránta. Később beszámolok a hatásáról. A vélemények miatt vettem meg, egyelőre megelőlegezem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sorbitol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.