Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bebababa66, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. július 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

Alverde szempillanövesztő szérum

Illa

2016. január 28.

Sajnos nekem nem valt be. Semmi hatas. Pedig rendszeresen kentem, kb. 1.5 - 2 honapon keresztul. Nagy remenyeket fuztem hozza, de ugy tunik nekem ez penzkidobas volt. :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

kissveraa

2015. december 14.

Teljesen meglepődtem, ugyanis működik!
Én csak a szempillámon próbáltam ki, alsó és felső sor, és szuperül teszi a dolgát, millimétereket nőtt tőle.
Érdemes rá figyelni hogy ne kenje bele az ember lánya a szemébe, mert csíp.

Én már el is kentem egy adagot, veszek még egyet és kipróbálom a szemöldökömön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Teljesen meglepődtem, ugyanis működik!
Érdemes rá figyelni hogy ne kenje bele az ember lánya a szemébe, mert csíp.

pampamacska

2015. december 13.

eredetileg az éjszakai szempillanövesztő szérumot akartam megvenni tőlük, de én csak ezt találtam, sajnos azt nem próbáltam ki, ezért összehasonlítani nem tudom a kettőt. alapvetően eléggé szkeptikus voltam az ilyen termékekkel kapcsolatban, mert tudtommal elég kevés, amely tényleg működik. egyáltalán nem hittem volna, hogy a 10 éve túlszedett és azóta vissza nem nőni akaró szemöldökömön bármi is segíthet, így ez volt az első termék, amivel próbálkoztam, de nagyon nem bánom. 5 napja használom, de már olyan szép vonalban visszanőtt a szemöldököm, hogy már csak az elejét és a végét kell kipótolnom, mert szegényke eléggé rövid, viszont maga a vonal már van olyan erős, hogy ne kelljen átrajzolnom! :D

ez számomra egy igazi csodasztori, hisz túlzás nélkül évek óta szemöldökceruza nélkül még a fürdőből sem mertem kilépni, mert olyan kis csoffadtka volt szegényem. lehet az én szervezetem kap ettől valami nagyon jót, mert elég hihetetlennek tűnik, hogy ilyen gyorsan és ennyire hatásos volt (1-2 nap múlva már hordható lett) tehát csak ez alapján én nem biztos, hogy ajánlanám, hogy vegyétek meg, de ha van kedvetek lehet érdemes lenne megtenni egy próbát :)

egyébként maga a termék átlátszó folyadék, ami másodperceken belül megszárad, viszont egy kissé ragacsos és nagyon vékony tusecsettel tudod felvinni :) szemöldöknél nem igazán zavaró, mert néhány grimasznál érzem azt, hogy fent van és picit más, de amikor szempillatövemben is kipróbáltam, akkor kissé zavart ez a ragacsos érzés. ja és én úgy szoktam, hogy sminkelés előtt is simán áthúzom, mert egy vékony kis rétegben szárad, tehát tud dolgozni, amíg szépek vagyunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sorbitol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.