Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bebababa66, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. július 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

Alverde szempillanövesztő szérum

Zsuuu

2018. február 16.

A koffeines társával együtt használom és imádom! Nekem alapvetően hosszú és dús szempilláim vannak/voltak de szülés után nagyon tönkrementek .... rövidebbek lettek, kevesebb is volt... szempillaspirál sem mutatott jól rajta. Elkezdtem ezt a két terméket használni és pár héten belül hihetetlen lett az eredmény: dús hosszú pillák újra! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 16.

RarityRose

2018. február 12.

Párjával együtt használtam ( alverde koffein szempilla növesztő) 1 hónapig. És nagyon meg vagyok elégedve vele, látszott a változas, sokkal erősebb pilláim lettek. Árat abszolút megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

szlvfr

2018. február 7.

2 hete használom kb és éjszakára szoktam csak felvinni, viszont már látszik a hatása: sűrűbbek a pilláim, kicsit mintha hosszabbak is lennének, ami főleg spirálozásnál jön ki. Eddig teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

almandina

2018. január 30.

Néhány használat után szempillák hosszabbak lettek, újabbak is nőttek. Különösen az alsó szempilláknál látványos. Alverde koffeines szempillanövesztő szérummal kezdtem használni, már első használatnál sem csípte a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

SzL

2017. december 22.

Az éjszakai koffeines ugymond párjával hasznaltam pár hónapig minden este lefekvéskor.
És imadtam. Nagyon szépen megnövesztette, dúsította és erösítette a pilláimat.
Már nem feltétlen lenne ra szükségem. De ígyis szoktam néha hasznalni. Főleg ha hasznaltam szempillaspirált, akkor este sminklemosás után felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

És imadtam. Nagyon szépen megnövesztette, dúsította és erösítette a pilláimat.

Nixe

2017. november 19.

2 hónapja minden este használom. Sajnos semmi eredménye. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

2 hónapja minden este használom. Sajnos semmi eredménye. :(

Kmerci

2017. november 10.

Hát nagyon pozitívat csalódtam ebben a termékben! Már egy hónapja kenegetem szorgalmasan reggel, este a felső és alsó szempillatöveimet és nagyon durván látszik hogy megnőttek! Eléggé hullottak és nem voltak hosszúak főleg a bal oldali szempillasorom sokkal rövidebb volt valamiért már hónapok óta, mint a jobb oldali. Már gondolkoztam hogy megveszem a drágábbik szempillanövesztő szérumot, de mondom előtte megpróbálkozok ezzel és teljesen bevált! Este használom még a koffeines szempillanövesztőt is mellé és így tökéletes párost alkotnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

ziina

2017. november 8.

Nagyon szeretem, biztos vagyok benne, hogy újra veszem.
Legtöbbször éjszakára szoktam felkenni, de ha épp no makeup napot tarok akkor mehet napközben is.
Több barátnőm is megjegyezte, hogy szépek a pilláim, sőt irigykedtek is:)
Láthatóan hosszabb és dúsabb lett tőle a pillám. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mert ezért az árért biztos nem talál jobbat !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Nagyon szeretem, biztos vagyok benne, hogy újra veszem.
Több barátnőm is megjegyezte, hogy szépek a pilláim, sőt irigykedtek is:)

noraam6

2017. november 2.

Én úgy érzem hogy használ. Spirálozásnál veszem észre hogy hosszabbak a pilláim és mintha dúsabb is lenne. 4 hete kenem minden este. Ha a szemembe kerül akkor nagyon csípi így csak óvatosan vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Idk

2017. november 1.

Igaz, hogy én többet vártam tőle, de nem mondanám hogy csalódtam benne. Én azt vettem észre hogy a felső szempillák hosszúságra nem annyira nőnek tőle, inkább erősödnek, és sötétednek. Az alsókon vettem észre szembetűnő változást hosszúságban. Az árához képest mindenképpen jó, még nemtudom hogy újraveszem-e, de nekem mindenesetre bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sorbitol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.