Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bebababa66, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. július 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

Alverde szempillanövesztő szérum

fruzsi12

2017. október 31.

A spirálos szempillanövesztő szérummal együtt kezdtem el használni, mert szörnyen rossz állapotba kerültek sajnos a pilláim. Az egyik szememen egy 2-3 mm-es sávban kihullottak a szálak, ami nem tűnik soknak, viszont ha spirált használtam baromi szembetűnően látszott. Ricinus olajjal próbálkoztam, viszont nekem mindig került a szemembe is belőle, ami iszonyatosan irritált, ezért kerestem másik opciót. Régebben is használtam ezt a kombót és most sem kellett csalódnom! Majdnem 3 hét esti használat után elkezdtek visszanőni a hiányos helyre a szempilláim, illetve látványosan hosszabbak! Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

izabella73

2017. október 29.

Pár hete használom,lehet hosszabb távon jobban beválna de eddig semmilyen hatást nem vettem észre a szempilláimon.Se jobb se rosszabb nem lett,igazából nem változott semmi,viszont néha kicsit csípte a szemem.Azért ami még van belőle elhasználom,de újra venni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 29.

nandy.25

2017. október 19.

5éves folyamatos műszempillázás után kezdtem el használni a terméket felváltva a ricinus olajjal. A hatásuk pár héten belül: a szempilláim szépek, sehol nem hiányosak,erősek (!!) viszonylag hosszúak is de az a baj hogy így képtelenség eldönteni melyik terméktől lett ez a hatás. Azért pontozom le, mert csíp mikor beleszivárog a szemembe és az nem túl kellemes.Az ára szuper, a Glamour napokon -50% kuponnal ajánlom, mert úgy ajándék.

Update:a szempilláim ugyan sajnos rövidek, de elképesztően sűrűek, valami bámulatos!!!! Brutál tömör, dús és szép mélyfekete színű a töve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

kiralykislany

2017. október 18.

Több, mint egy hónapig használtam, napi rendszerességgel, kentem a szempilláim tövébe, és néha a szempilláimra is. Semmilyen növesztő, dúsító hatást nem tapasztaltam. Irritációt nem okozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

kristinakroes

2017. szeptember 21.

Hatása szembetűnő,az ilata nagyon finom. A ricinusolaj nagyon bevált, de a mellettem fekvő úriember rühellte a szagát? ezért kerestem alternatívát. Gyönyörű hosszú szempilláim lettek ettől a szérumtól a koffeines éjszakai spirállal együtt használom. Az ára igen kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

timimisi

2017. szeptember 21.

Eszméletlenül jó.Hatása kb három hét után már szembetűnő,még így is,hogy csak esténként használom.Gyönyörű hosszú szempilláim lettek tőle.Az ára pedig a többi hasonló szempilla növesztőhöz képest elenyésző

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Soleil

2017. szeptember 10.

Együtt használom az Alverde koffeines szempilla spirállal. Így talán nem tudok egzakt véleményt mondani róla önmagában...
De: - kb. két hete használom, és eddig nagyon meg vagyok elégedve!

- az ára abszolút kedvező, így naponta többször, de minimum kétszer nyugodtan "merem" használni
- mintha erősödtek, dúsultak volna a szempilláim ( amúgy sztem olyan átlagosak, de szeretnék hosszabb pillákat alapból)
- a szemöldököm talán még fontosabb: sose volt elég dús, nekem meg nem tetszik a megrajzolt, színezett, stb..
szóval egyértelműen azt látom, hogy új szálak nőnek oda, ahol eddig nem volt!!! Egyre többször veszem észre, hogy
belenézek reggel a tükörbe, és úgy látom, semmi szükség a szemöldökceruzára, pláne light-os nappali sminkhez....ilyen
eddig SOSE volt!!! sőt, sokszor még ha nem is sminkeltem semmit, a szemöldökömet akkor is picit "kipótoltam"

Eddig 5 csillag. Kb. egy hónap múlva jövök még updatelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

De: - kb. két hete használom, és eddig nagyon meg vagyok elégedve!

Eddig 5 csillag. Kb. egy hónap múlva jövök még updatelni.

tonic

2017. szeptember 2.

Használom, a szempillám javult is (valamennyivel dúsabb és hosszabb), bár nekem van mit,mert festés nélkül olyan,mintha nem is lenne...)
Viszont sosem fogom megérteni,miért jó ez az ecsetes megoldás,hol a szemembe megyek be,hol elhúzom a fenébe. Tény,h én nem használok tust és valószínűleg ezért nincs benne tapasztalatom,de komolyan utálom!
Emiatt négyet adok,de ha esetleg hatalmasra nőnének a szempilláim ettől a közeljövőben,akkor visszajövök és felpontozom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Edina97

2017. szeptember 2.

Együtt használom a koffeinessel, még egy hete sem, de mintha erősebb, vastagabb lenne. A hosszánég nem vettem észre semmit. De reménykedek 😇

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Jucccc

2017. augusztus 25.

Sajnos ő nem vált be. Elhasználtam egy tubussal, de nem tudnék semmilyen pozitív hatásról beszámolni, viszont az én szememet is rendesen csípte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sorbitol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.