Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bebababa66, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. július 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

Alverde szempillanövesztő szérum

Bogex

2017. július 28.

Műszempilla használata után vettem, azaz vettem volna, mert sehol nem kaptam, legalább 1 hónapig jártam a DM-ket, mire egy darabot találtam :)
Én nem vettem észre, hogy hosszabbak, dúsabbak lennének a szempilláim, ami a javára írható, hogy egyáltalán nem hullanak és sokkal keményebbek lettek a pilláim. Viszont, ha belement a szemembe az nagyon csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 28.

Pappetra99

2017. július 8.

Itt olvasott vélemények alapján vettem meg. Már egy használat után erősebbeknek éreztem a pilláimat. Pár hét használat után felfedeztem hogy új szempillák kezdenek növekedni. Imádom ezt a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

nkinga0702

2017. július 6.

Történt egyszer, hogy 3D műszempillákra adtam a fejem, de végül nagyon megbántam, ugyanis valamiféle allergiás reakció léphetett fel: folyton viszketett a szempillatövem, nagyon zavart, addig addig dörzsöltem és tépkedtem őket, ameddig a fél szememet konkrétan megkopasztottam... és ha már úgy alakult, "nehogymárígynézzekki!" leszedtem önerőmből a másik szememről is őket, csakhogy a műszempillákkal jöttek az igazi kis szempilláim is...
Na akkor vettem meg őt! Kentem szorgosan, valamikor napi 4x.
Első hét: semmi
Második hét: semmi
Harmadik hét: BUMM
Kb 1 hónap alatt nemhogy visszanövesztette, de még hosszabbá és sűrűbbé is tette a pilláimat. Ameddig rendszeresen használtam, 1 szál nem sok, annyi se hullott ki. Mostanság már csak néha-néha kenem fel, ha eszembe jut, de a szempilláim állapotával azóta is elégedett vagyok.
Tehát legyen mindenki türelmes ezzel a kis termékkel, és majd a türelem rózsát terem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Na akkor vettem meg őt! Kentem szorgosan, valamikor napi 4x.
Első hét: semmi
Második hét: semmi
Harmadik hét: BUMM

tzkyj

2017. július 3.

Bíztam benne, hogy segít valamennyit az aprócska szempilláimom, de annyira könnyezett tőle a szemem, hogy két napnál tovább nem bírtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Szimica

2017. július 3.

Nekem miatta kezdett el visszanőni a csíkszemöldököm, ricinustól meg sem moccant, ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Lina1105

2017. június 27.

Az illata tetszik és az összetevői is szépek, de ezzel ki is merült a pozitívumok tárháza. Szempilla növekedést nem tapasztaltam tőle, talán egy picit mérsékelte a hullásukat, de ez sem biztos. Nem is használtam el, inkább készítettem egy ricinusos szempillaolajat, ami csodákat művelt! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Hencs

2017. június 1.

Több heti tartós használat után nem láttam változást a szempilláimon sem pozitív, sem negatív irányban ellenben a ricinus olajjal, amivel szembetűnő a változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

TimyeK

2017. április 20.

Barátnőm Münchenből szerezte be még annak idején, odáig meg vissza volt érte. Így felkeltette az érdeklődésem, és amikor megláttam, hogy itthon is kapható, lecsaptam. Sajnos azonban semmi változást nem tapasztaltam szempilla ügyileg, viszont könnyen megszúr a keféje és a szemembe is megy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

tittus

2017. április 20.

Szerencsére szempilla-ügyileg egész jól állok, így csak akkor szoktam bevetni ezt a cuccot, mikor kicsit több hullik ki egyszerre a szokásosnál, és/vagy sok a rövidebb szál. Egyszer-kétszer bekenem vele a szempillatöveket este, és általában egy hét alatt kinőnek/megnőnek az új szempilláim. Szerintem elég jó kis cucc. Dúsításról nem tudok nyilatkozni, de nekem erre a hiánypótlásra nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

csillagpor1008

2017. április 9.

Ez valami Eszméletlen.. A szempilláimmal csodát művelt,hosszúak,dúsak és feketék.Sokan nem hiszik el hogy a saját szempillám ilyen hosszú! Szemöldökre is kipróbáltam. Bár alapból dús szemöldököm van,sokat erősített rajta ez a kis szérum. 5*❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 9.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sorbitol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.