Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bebababa66, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. július 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

Alverde szempillanövesztő szérum

bogarka

2017. január 19.

3 hete használom, mert egy "fantasztikus" spirálnak köszönhetően azt vettem észre, hogy hullanak a pilláim, és itt-ott csak rövid szálak meredeztek, az egyébként mindig szép szempilláim esetében. Szerencsére visszanőttek a hinyáosságok, de majd jövök még véleményezni. Eddig rendben van, bár csodát nem tett, de végre egyenletesen hosszúak . ( meglátom hosszú távon mit tud, illetve tényleg ez segített-e eddig 3 csillag )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

csokibeka

2017. január 14.

Itteni vélemények hatására vettem meg, hogy az esküvőmre ne kelljen műszempilla. Becsületesen használtam, egy hónapig önmagában, aztán együtt az éjszakaival. Rutinná vált, 2 hetente max ha marad ki egy nap. Direkt csináltam fotót előtte-utána és kéremszépen 4 hónap használat alatt konkrétan rövidebbek a pilláim,, de legalábbis kiszőkült a végük, így rövidebbnek tűnnek. Pénz és időkidobás. Hullással nemtudom mit kezd, sosem hullott a szempillám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Regina0206

2017. január 13.

Sokkal jobban bevált, mint a szempillaspirálos verziója. Bár nehezebb felvinni, de sokkal hatásosabb, szépen megdúsította a szempilláimat, és szerintem hosszabbak is lettek. Jó az illata is. Néha kicsit úgy éreztem, hogy bele fog menni a szemembe, ezért párszor belemasszíroztam a szempillatövekbe, és úgy már minden oké. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

AlexandraHerincs

2017. január 10.

1-2 nap néha kimaradt de már másfél hónapja használom, szempillámra szemöldökömre. Leglátványosabb a szemöldököm. Nem csak dúsabb de erősebb is lett. Összeségében a szempillám is erősebb lett és kevesebbet hullik. Mindenképp megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

vk20

2016. december 22.

Imádom!<3
A szemöldökömet sikerült túlszednem, majd bekentem ezzel, és pár nap alatt újra kinőtt. A szempilláim pedig 2-3x dúsabbak, és szemmel láthatóan hosszabbak is lettek. Számomra csodaszer, biztos újra fogom venni!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Imádom!<3

orsolyanovak

2016. december 9.

A koffeinesből nem volt, ezért gondoltam jó lesz ez is.
Nekem ez sokkal jobban bevált, pedig ez a kis tushoz hasonló kiszerelés az elején nem volt a barátom, de már egészen megszerettem. Lehet, hogy egyébként egy sima természetes olaj is simán hozná ezt a szintet, de ez sokkal kényelmesebb és nem is irritál, ami a koffeines vége flé már előfordult.. (A ricinusozás meg nekem egyáltalán nem jött be...) A legdurvább egyébként az volt számomra, hogy különösebben nagy csodát nem éreztem, amikor használtam,na de amikor nem! Azt egyből észrevettem. Sokkal jobban hullottak a szempilláim, erőtlenebbek és rendezetlenebbek lettek.
Mondjuk nekem szerencsére alapból is tényleg hosszúak és viszonylag sűrűek is a szempilláim, de vigyázom is rájuk. Nem spirálozok napi szinten, akkor is csak olyannal, ami könnyen lemosható, és kényelmes viselet. Nem pedig egy rászáradt betonréteg a pilláidon.
Szóval az tuti, hogy érdemes naponta ápolgatni a szempilláinkat, és a maga kategóriájában ez egy elég jó kis cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

A koffeinesből nem volt, ezért gondoltam jó lesz ez is.

fiorentina914

2016. november 29.

Amióta használom, nagyon kevés pillám hullott ki. Erősítette is, és hosszabította is a pillákat. Mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

agoca

2016. november 21.

Nekem bevállt a termék. Fontos a rendszeresség és nem szabad azonnali hatást várni. De hosszútávon működik. Nekem az egyik szememen lett egy apró kinövés,amit most már nem lehet látni, mert benőtték a szempillák. Nekem használt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 21.

zsuzsoka0925

2016. november 21.

Időszakosan hajlamos a szempillám a ritkulásra, ezzel válaszol a folyamatos szempillaspirálozásra.
Azért vettem ezt a szérumot, hogy a hatására hátha eltűnnek ezek a ritkulási időszakok.
És láss csodát, erre tökéletesen be is vált. A szérum előtt a szempillák teljes hosszát be szoktam kenni argán olajjal is (ez önmagában sajnos nem vált be), szóval a kettő kombinációja jött be.

A szempilláim mennyiségén viszont nem látok változást, tehát nem lettek dúsabbak a pilláim, ehhez ez kevés.

Naponta egyszer, este, lefekvés előtt használom és kényszerítem magam, hogy utána már véletlenül se nyúljak a szememhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Lepketanonc

2016. november 15.

Sajnos hatástalannak bizonyult számomra, nekem a gyógyszertári ricinusolaj vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sorbitol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.