Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bebababa66, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. július 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

Alverde szempillanövesztő szérum

agoca

2016. november 21.

Nekem bevállt a termék. Fontos a rendszeresség és nem szabad azonnali hatást várni. De hosszútávon működik. Nekem az egyik szememen lett egy apró kinövés,amit most már nem lehet látni, mert benőtték a szempillák. Nekem használt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 21.

zsuzsoka0925

2016. november 21.

Időszakosan hajlamos a szempillám a ritkulásra, ezzel válaszol a folyamatos szempillaspirálozásra.
Azért vettem ezt a szérumot, hogy a hatására hátha eltűnnek ezek a ritkulási időszakok.
És láss csodát, erre tökéletesen be is vált. A szérum előtt a szempillák teljes hosszát be szoktam kenni argán olajjal is (ez önmagában sajnos nem vált be), szóval a kettő kombinációja jött be.

A szempilláim mennyiségén viszont nem látok változást, tehát nem lettek dúsabbak a pilláim, ehhez ez kevés.

Naponta egyszer, este, lefekvés előtt használom és kényszerítem magam, hogy utána már véletlenül se nyúljak a szememhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Lepketanonc

2016. november 15.

Sajnos hatástalannak bizonyult számomra, nekem a gyógyszertári ricinusolaj vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

Giselle86

2016. október 27.

Júliusban vásároltam, most fog elfogyni, napi két használat mellett. Úgy egy hónap elteltével észrevehető volt a változás, a pilláim hosszabbak, íveltebbek lettek, mintha kicsit a sűrűségén is segített volna. De pillanövesztésre kiváló! Újra fogom vásárolni, és ajándékba is veszek egyet! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Evelyn7

2016. október 25.

Mindig is hosszú szempilláim voltak viszont szerettem volna ha dúsabb és akkor is szép ha nem használok szempillaspirált. 1 hete használom napi2x nem irritálja a szemem és sokkal szebbek a pilláim csak ajánlani tudom mindenkinek nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

NovakneViki

2016. október 18.

Glamour napok alkalmával szereztem be, éjszakára szoktam felkenni, amióta ezt használom hangyányit dúsabbak a pilláim és a szempillaspirált is könnyebben le tudom mosni, úgy, hogy maradéktalanul lejöjjön.
Úgy olvastam más a szemöldökén is használja, kipróbálom én is, aztán leírom mit tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

redakkrisztinaa

2016. október 14.

Együtt használtam a szérummal , változást sajnos nem vettem észre .. igaz , nem hullottak a pilláim , de nem is nőttek meg tőle... Kicsit csalódás volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

Colette221

2016. szeptember 26.

Régebben használtam, de utána hónapokig nem jutott eszembe újravenni. Észrevettem azonban, hogy egy viszonylag elég nagy részen hiányzik a szempillám. Sajnos nem tudom, hogy miért.
Remélem ismét segíteni fog. Mivel már anno használtam és akkor bevállt megkapja az 5*-ot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

katuc77

2016. szeptember 21.

Nem is tudom.... nekem a koffeines változat jobban bevált. Azt szerettem volna újból megvásárolni még a legutóbbi kuponos napok alkalmával, de le volt fosztva az állvány. Ebből is csak kettő volt, és pár perces töprengés után megvettem. Annyira nem tetszik. Míg a másiktól nagyon szép, hosszú és egészségesek voltak a pilláim, ennél nem veszek észre semmi változást vagy pozitív hatást. Sőt, mintha megint elkezdtek volna töredezni a pilláim. El fogom használni, ha már megvettem, de sürgősen be fogok szerezni egy koffeines változatot, mert számomra az volt az igazi. Ezt biztosan nem fogom még egyszer megvásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Siskoo3

2016. szeptember 16.

Nem csodaszer, mert nem lesznek tőle 5 cm-s pilláid, de én azt vettem észre hogy gyorsabban nőnek, több nő kis és egy icipicit talán hosszabbak is! Remélem nem csak beképzelem, mert a barátom ks megjegyezte már :D egyébként imádom az illatát! Minusz 1 pont, mert néha valószínűleg ez a termék irritálja a szemem, ha kicsit több kerül rá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sorbitol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.