Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bebababa66, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. július 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

Alverde szempillanövesztő szérum

Sovidora

2016. augusztus 2.

Az egyik szemöldököm kicsit megritkult a másikhoz képest így arra kezdtem el használni. Nagyon bevált, 2 hét alatt napi egyszeri használat mellett a szemöldököm tökéletesen rendbe jött. Szempillákra nem próbáltam, de gyanítom, hogy ott is tökéletesen működik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

katalinsebesta

2016. július 13.

Az árához képest szuper hatásos! Hosszú szempilláim voltak már alapból is, de mintha most 3 hét használat után (reggel+este) még hosszabbak, sürübbek és egeszségesebbek lennének! :) a hullást teljesen megállította :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Dana1983

2016. június 28.

Már 2 hónapja használom minden nap, de olyan nagy változást nem vettem észre a szempilláimon. Mintha egy kicsit sötétebbek és sűrűbbek lennének. Majd később kipróbálom azt a jó drága fajtát, mert szeretnék szép hosszú szempillákat a jövőre tartandó esküvőmre (műszempilla kizárt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 28.

0bikbik0

2016. június 28.

Hát, nálam csodát nem művelt... Szempilláim átlagosak, az alsó szemhéjamon viszont nagyon gyéren nőttek, és az a kevés is folyton kipereg.
Elkenegettem egy teljes tubus szempillanövesztőt, szépen pedánsan reggel-este, de semmilyen változás nem látható a pilláimon.
Nem vártam műszempilla hatást, de valami kis dúsítást, vagy gyorsabb növekedést igen. Ha volt is, nem volt számottevő, látható.
Kipróbáltam, kárt nem okozott, de a semmilyen hatásért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 28.

Kipróbáltam, kárt nem okozott, de a semmilyen hatásért nem venném újra.

Londa

2016. június 27.

Megvettem az itteni leirasok miatt. Igyekszem napi szinten hasznalni ugy szempillan ,mint szemoldokon....a szemoldokomnel mindig is voltak ilyen ures hezagok....arra szamitottam talan ez segit...egyenlore nem eszlelek valtozast...a szempillaimnal ugyszint fogalmam sincs , hogy valtozott volna e valami. En igyekszem a szempillaim gyokerere kenni majd a hosszan is vegighuzni...Nem tudom miert nem erzem ezt hatasosnak...pedig akarom , hogy hasznaljon...mindenkinek bevalt csak nekem nem :( Valaki esetleg tud mondani barmit is amit kihagyok vagy elrontok?mi segithetne meg?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Nancika

2016. június 20.

Nem olyan régen vettem először, de máris szerelmes vagyok ebbe az Alvedre termékbe is. Eleve hatalmas pilláim vannak (minden fotózásomon agyon dícsérik a sminkesek), de ez még azokkal is csodát tett: még sűrűbb és még hosszabb lett mind. Fantasztikus! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

HeNicolett

2016. június 7.

Pár hete vásároltam, 3-4D műszempillát viseltem 1,5 éve.. Az utolsó felrakás után kihullottak a saját lilláim is (soha de soha többet! Ennyi elég volt a mű dolgokból!) szóval elkezdtem ezt használni és a tényleg 0 pilláiml, szépen elkezdtek nőni , végre ujre tudtam szempillaspirált használni. Ára abszolut megéri (minden második alkalommal ricinus olajat használok)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

ihavenotime4this

2016. május 29.

Igyekszem minden este használni, de természetesen néha sajnos én is elfelejtkezem erről a lépésről, azonban még ennek ellenére is nagyon bevált, plusz pont, hogy nem csak szempillán, de szemöldökön is remekül működik. Gondolom senkinek nem kell bemutatni a túlszedett szemöldököt, bárki aki a 2000-es évek folyamán kozmetikusnál volt szemöldökszedésen, (vagy csak simán követte a divatot,) majdnem biztos, hogy elég vékonnyal távozott, emiatt volt nekem az elején sokkal ritkább a szemöldököm, illetve egyéb területeken, melyek persze valamennyit javultak az idő folyamán, azonban mióta ezt a szérumot használom, még nem az összes, de több részen is visszasűrűsödött a szemöldököm, plusz kevesebb hullik ki. A napi kettő előírt helyett én is csak 1x használom. (Én igazából elsősorban a szemöldökömre vettem:D) A szempillámra inkább csak kúra-szerűen szoktam használni, amikor már látom, hogy szegények igencsak megviseltek lettek, és a szérumhasználat eredményeképpen szintén sűrűbb lesz, illetve hosszabb és erősebb. A parfüm miatt levonok egy csillagot, nem értem, hogy miért kell egy ilyen terméket illatosítani, de ettől eltekintve ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

stefi90

2016. május 28.

Sajnos nem használom gyakran, mert megfeledkezem róla, de néhány használta után is észrevettem, hogy hosszabbak és erősebbek lettek a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

×haci×

2016. május 26.

Átlagos pilláim vannak, de mivel nem viszem túlzásba a sminkelést ezért szerettem volna ha legalább azok hangsúlyosabbak. Már-már eljátszottam a 3D pillák gondolatával, mikor elkezdtem olvasgatni erről és az ehhez hasonló "pilla koxokról"... egyáltalán nem olyan drasztikus mint a műszempilla, szóval gondoltam miért is ne, teszek vele egy próbát. Három hete használom a párjával együtt (Alverde koffeines szérum) minden este. Én sem számítottam rá, de már két hét után észrevehető volt a változást: egészségesebbek, dúsabbak és hosszabbak is lettek. Nagyon örülök, hogy belebotlottam! Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sorbitol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.