Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hidratáló esszencia aloe verával, moszat kivonatokkal és hialuronsavval, mely biztosítja a bőr extra nedvességét 24 órán keresztül. A formula gyorsan beszívódik, felfrissíti és simává varázsolja a bőrt. Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zsofi1986

2019. március 12.

Nekem nagyon tetszik a textúrája, gyorsan beszívja a bőröm, először kicsit ragacsos, de hamar beszívódik és selymes érzetet ad. Még csak téli és hűvös időben használtam, kiváncsi leszek, hogy nyáron milyen lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

nicolekitti

2019. február 9.

Nagyon megörültem neki, mikor megláttam, hogy algás. Én szeretem az illatát, fátyol maszkban is az algás a kedvencem. Pár csepp is elegendő, így eléggé kiadós. Sajnos nem hozta amit szerettem volna, nehezen szívódik be a bőrbe és brutál pattanásokat okozott.
Ezt a koreai 10 lépcsős rutint, amiben kb olyan nyolcat rendszeresen használtam túlzásnak érzem a saját bőrömön. Egyik része full kiszárítják az arcomat a másik része meg zsirosít.. lehet ezután már nem kísérletezek maradok a jól bevált dolgoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Qwerty

2019. február 8.

Kis ideig lesz csak puha tőle a bőröm úgy, hogy közben meg ugyanúgy húzódik a szárazságtól és valami vékony filmréteget is hagy maga után. Szerintem semennyit sem hidratál. Illata erős, még éppen nem zavar, de a folyadék állagától idegenkedem. Régóra nézegetem a polcon, de valahogy sosem ezért nyúlok, kidobni még sajnálom. Krém alá meg nem kenem, mert elég az is, emit feltétlenül használni kell, nem terhelem a bőrömet több rétegnyi fenetudjamivel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 8.

csFanni24

2019. február 4.

Nekem ez is bőven elég a hidratálásra, hidegebb időben egy könnyű hidratálókrémet viszek még fel rá, biztos ami tuti. Egyben matt arcbőrt is varázsol. Sminkalapnak is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Banana

2018. december 17.

Amikor megvettem, akkor nem olvastam el elég figyelmesen a dobozát és csak a vásárlás után vettem észre, hogy ez csak egy kiegészítő arcápoló, nem váltja ki az arckrémet (mert hogy ugyanis én ezt arckrémnek vettem :D), arctisztítás és krémezés között kellene használni.
Az tudni kell, hogy nekem nagyon zsíros arcbőröm van, a nehezebb krémek eleve ki vannak lőve. Én tettem ezzel egy olyan próbát, hogy használat után nem kentem arckrémmel az arcomat és nekem eddig úgy tűnik, hogy elég jól bevált. Nagyon jól hidratál, tök puha lesz az arcom és még mattít is. Szerintem szebb is a bőröm, amióta ezt használom krém helyett. Nyáron tuti, hogy csak ennyit fogok használni hidratálásképpen, télen pedig majd ezután válik el, hogy hogyan muzsikál, de eddig úgy tűnik, hogy hidegben is elegendő lesz nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

aranyiviki

2018. június 30.

update: 5 csillagról 1-re kell lepontoznom, mert az orrom körül mitesszerek jöttek ki és nem tudom másnak nyilvánítani, hisz semmi más új terméket nem használtam. Sajnálom

Az esszencia megvásárlásakor nem figyeltem fel,hogy van benne alkohol,majdcsak itthon vettem észre. Kicsit féltem,hogy az alapból száraz boőröm szárítani fogja,de csodák csodájára,egyáltalán nem. Sőt,az én bőröm kifejezetten jól hidratálja, értelemszerűen az arctisztítás után használom,majd erre jön még a hidratáló krém
Biztosan újra fogom venni,csinálja amit kell és nagyon lassan fogy

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

Biztosan újra fogom venni,csinálja amit kell és nagyon lassan fogy

jul100

2018. június 20.

Hálistennek megint rákaptam a soklépcsős koreai arcápolásra, de azért igyekszem nem rákölteni ingem-gatyám, úgyhogy eléggé felbuzdultam a DM-ben, mikor megláttam az Alverdénél az esszencia szót... Alkohol vagy nem alkohol, nekem egyelőre nagyon tetszik, tényleg kevés is elég belőle, hamar becuppan, szépen feltölti a bőrömet nedvességgel, szerintem egy esszenciának ennél sokkal többet nem kell tudnia. (Pláne nem ennyi pénzért...) A macerásabb dolgokra inkább a szérum való.
Nem biztos mondjuk, hogy jó ötlet volt nyáron elkezdeni a rétegzős arcápolást, amikor 1 óra alatt 2 deci olaj ül ki az arcomra, de ez a kis esszencia tényleg annyira könnyű, hogy zsírosodás szempontjából nem oszt nem szoroz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

tomkogy

2018. május 24.

Egy Helia-D Tokaji aszús száraz bőrre való krém mellé vettem kiegészítésként, mert nagyon kevés volt télen. Rögtön sokkal jobb lett minden, azóta a Helia-D elfogyott, de ezt az esszenciát szívesen használom továbbra is. Kiadós adag, 1-2 csepp kell egyszerre. Én újra fogom venni, mert nyáron akár magában is elég lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 24.

Vilja

2018. május 21.

Télen száraz, nyáron vízhiányos, de egyben zsírosodó bőröm van, a hidratálók 25 fok felett lefolynak róla. Meleg időben ezt használom reggel, és nekem tökéletesen bevált, hidratál, de nem csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 21.

Drusee

2018. május 6.

Két szóval: nagyon szeretem. Tényleg fura picit az alkohol benne, de engem nem szárít. Nagyon olajos a böröm a T-vonalban, de ezt bátran fel merem kenni reggel is, nem csillogok tőle mint más hidratálóktól. Önmagában nem tudom, mit tud mert este krémezek is mellé, de nem is önálló használatra való, csupán a többlépéses hidratálás egyik állomása. Nekem már a 2. fogy és megint újra fogom venni. Több hónapig elég nekem így is napi 2 használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate