Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hidratáló esszencia aloe verával, moszat kivonatokkal és hialuronsavval, mely biztosítja a bőr extra nedvességét 24 órán keresztül. A formula gyorsan beszívódik, felfrissíti és simává varázsolja a bőrt. Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Csirip74

2018. április 21.

2017.11.29. Balea hidratáló szérumom elfogyott, megláttam a dm-ben gondoltam, mivel ez nagyobb kiszerelés és ugyanúgy algás, tuti jó lesz. Tévedtem. Hiába masszírozok be több cseppet is, az én bőrömnek nem elég. Szerintem az alkohol az oka. Az mi a fenének bele?

2018.04.21. Ma dobtam ki a kukába. Szétszárította a vízhiányos arcom. Tuti az alkohol az oka, ami a második helyen szerepel az összetevőlistában. Soha többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

kunzsuzsi

2018. április 21.

Nagyon nagy csalódás. Gondoltam teszek vele egy próbát, mivel jó véleményeket olvastam róla és az ára is kedvező, de egyáltalán nem jött be. Az első használat után még bizakodó voltam, ám 3-4 nap múlva vöröses foltok jelentek meg az arcomon és viszketni kezdett a bőröm. Egyelőre még nem ítéltem kukafogságra, de jó szívvel elajándékozni sem tudom az ismerettségi körömön belül, mert szerintem szörnyű cucc. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

dizabella01

2018. március 4.

Nagy lelkesedéseel vettem, mivel esszencia név alatt fut, és koreai kozmetikum rajongó vagyok. Reméltem találok valmilyen olcsóbb helyettesítőt az ázsiai termékeknek.
Tetszik a csomagolása, praktikus, jól csukódik, megfelelő mennyiség jön ki a nyíláson, nem folyik összevissza.
Hatását illetően, 3-4 csepp elég az arcra és nyakra, nagyon gazdaságos, viszont nem fogott meg egyáltalán. Nagyon erős az illata, amit én nem szeretek, és nem igazán éreztem úgy, hogy szükségem van rá. Hidratál eléggé jól, de annyi, emiatt eladásra bocsátottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Doorikad

2018. március 3.

Nekem bejött, tökéletes kiegészítő arckrém mellé. Reggel és napközben is használom, hogy ne száradjon ki, ne húzódjon annyira ki a bőröm. SOkkal feszesebb, üdébb tőle az arcom Az állaga és az illata elsőre fura volt, de az se vészes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 3.

Petrappp

2018. február 24.

Nagyon szeretem használni, mert nagyon kellemes az állaga meg az illata. Hatása viszont nem tudom, hogy van-e az én bőrömre, nem hidratáltabb ettől, mint enélkül. Nem sokára elfogy, szerintem most megleszek nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

csaktom

2017. november 30.

@Csirip74: "Szerintem az alkohol az oka. Az mi a fenének bele?"

azért van benne, mert tartósítja, és így nem kell felszívódó tartósítószereket hozzáadni. mivel második összetevő az alkohol, nyilván vissza kell higítani egy kicsit használatkor vízzel v arcvízzel

nekem nagyon bevált, sztem zseniális az algás állaga. az eddigi legjobb olajmentes (valamint olajfrakció-, zsírsav-, szilikon-, kémiai fényvédő- és minden egyéb olajos érzetet adó, de olajmentesnek hazudott összetevőtől mentes) hidratálóm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 30.

@Csirip74: "Szerintem az alkohol az oka. Az mi a fenének bele?"

vrgdo1991

2017. november 26.

Nagyon szeretem! Este szoktam felkenni, és reggelre teljesen kisimult az arcom. Ráadásul az épp aktuális pattanásaimat is lehúzza. 5***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

gingerbloo

2017. október 26.

AZ ár!csomagolás/kiszerelés teljesen jó. Toner után/ helyett, sűrűbb szérum és krémek előtt viszem fel kézzel (nem vattával). Valóban segít egy kis extra hidratálással, kisimítja a bőrt. Ami zavaró, hogy sok benne az alkohol (gondolom azért, hogy minéál hamarabb elillanjon és felszívódjon). Az alkohol szaga is érződik. Szerintem a hidratáló képessége kicsit így ki van lőve mert ennyire sok alkohol kiszárítja a bőrt. Alapvewtően egynek jó voplt, elhasználom, de nem venném újra és nem ajánlanám száraz bőrűeknek. 4 csillag mert használ, de az alkohol elveszi a dolog lényegét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

AKiss

2017. október 10.

4 napja vettem, arctisztítás után éjszakára használtam arcra, magában. Másnap reggel tetszett a bőröm állapota, puha és sima volt. De tegnap feltűnt, hogy nagyon pici rögöcskék vannak az arcomon, és mivel mást nem használok, csak erre foghatom. Lehet, hogy az én bőröm nem kompatibilis valamelyik algával, másnál pedig ilyen probléma nem jön majd elő. Pedig örültem, hogy olajmentes, szép összetevős hidratálóra találtam rá véletlenül. De sajnos nem fogom használni, illetve a nyakamon még teszek vele egy-két próbát, hogy ott mit művel :) Jó termék szerintem, csak nem nekem, sajnos...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Betti0922

2017. október 4.

Nehany hete vettem, arckrem lott hasznalom, kiprobaltam csak magaban is. Az illata nagyon tetszik. Puha lesz tole a borom, de nem tart sokaig a hidratalo hatasa. Tudom h. csodak nem nagyon vannak, plane ebben az arkategoriaban, de arckremmel egyutt hasznalva egy kicsit tobbet vartam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate