Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hidratáló esszencia aloe verával, moszat kivonatokkal és hialuronsavval, mely biztosítja a bőr extra nedvességét 24 órán keresztül. A formula gyorsan beszívódik, felfrissíti és simává varázsolja a bőrt. Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kisanyo

2017. szeptember 6.

Nagyon örültem, mikor rátaláltam, mert még nem találkoztam kombinált bőrre való hidratáló esszenciával a dm-ben. Ráadásul natúrkozmetikum! A kiszerelés elég sokáig elég, 75 ml, viszont csak pár csepp kell belőle alkalmanként, 4 cseppből még a dekoltázsomra is jut belőle! A flakon kupakos, cseppenként adagolható. Talán tényleg profibb lett volna a pumpás flakon, de így sem vész kárba egy csepp sem és feltehetőleg tiszta a kezünk a arcmosás után. Állaga gélszerű, átlátszó, pikk-pakk beissza a bőröm. Kellemesen hűsít, ahogy szárad, ez nyilván az alkohol hatása. Nekem szerencsére nem irritálja a bőrömet és használok utána hidratálót is, tehát nem gond. Feszesítő, feltöltő, hidratáló hatást vettem észre, miközben egyáltalán nem zsírosítja a bőröm. Hosszabb távú hatásáról később számolok majd be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

jkrisztie2

2017. augusztus 21.

A hidratáló krémem alá használom, nekem bejön. Hamar beszívódik , szépíti, feszesíti, feltölti a bőrömet. Picit alkoholos, dehát melyik Alverde nem... már megszoktam. Fura az adagolója, de végülis nem rossz, mivel csak 1-2 csepp jön belőle ha megrázogatjuk, annyi bőven elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

lolkabolka

2017. július 19.

Napozás utánra szerettem volna valami hidratáló terméket, szembe jött velem a dm-ben. Nem égett le a bőröm, így csak extra ápolásra gondoltam. Aloe, glicerin, hydrokomplex hyaluronsavval kíváncsivá tett. Este kentem fel, reggelre szép feszes bőröm lett. Elégedett vagyok a termékkel így pár használat után, hidratálni kell fölé, mondjuk most önmagában használom, de vetekszik némely feszesítő szérummal. Ami nekem csalódás volt, az a flakon. Fizettem volna 1-2 száz forinttal többet egy pumpás adagolóért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate