Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jituszka, Módosítva: 2014. december 26.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet biztosít a szagok ellen.

Alumíniummentes

littlefairy

2016. augusztus 14.

Az illata kellemes, teszi a dolgát. Gyakran kell újra kenni, de ezt ellensúlyozza az, hogy nem tartalmaz vegyszereket. Egyáltalán nem irritál, semmi komoly negatívumot nem tudok írni vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Ainhoa

2016. május 24.

Sokadik alu-mentes dezodorom, kellemesen csalódtam benne, meleg időben használtam tette a dolgát nem lettem büdös, nem hagy foltot ,nem irritál. Remélem hosszútávon is hatásos lesz, ára sem vészes. Remélem megtaláltam A DEZODOR-t :D:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Floi

2016. április 15.

Szerettem volna, ha beválik, de nekem sajnos irritálta a bőröm, akárhányszor próbálkoztam vele. :( Pedig az illata kellemes és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Szilvi87

2016. április 14.

Az illata és összetétele nagyon szimpatikus, de férjemnek nagyon-nagyon nem vált be. Szerintem erősebb volt a testszaga a használat után, mintha semmit nem használt volna... :) Kb. 1 hétig használta, és utána váltottunk másra. Izzadás és testszag ellen sem vált be nála. Mivel még majdnem tele van az üveg, ha elfogy a jelenleg általam használt Bionsen, ki fogom próbálni, és leírom a saját tapasztalatomat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Enjoy86

2016. március 10.

Ez az első alumíniummentes dezodorom, ami hosszú távon is hozza a várt eredményt, bár még nyáron, nagy melegben nem teszteltem, de eddig bevált. Szerencsére nem izzadok extrém módon, de a többi hasonló dezodor szerintem délután már nem nyomta el a "szagot", én legalábbis mindig éreztem valamit (bár mások szerint sosem voltam büdős :) ) Viszont csodát senki ne várjon egy alumíniummentes dezodortól, az izzadást nem szünteti meg, úgyhogy én sportolás előtt mást használok, de egy átlagos, irodában töltött napra nekem eddig megfelelt. Ránézésre nincs túl gusztusos állaga, de nem hagy foltot és megszárad 5-10 perc alatt, számomra a semleges illat is fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Myca

2016. február 22.

Otthonra használom csak, mivel eléggé izzadós típus vagyok, így munkahelyre nem merem. Otthon amit elvárok egy alumíniummentes deotól, azt hozza.

Se az állagával, se az illatával nincs bajom, bár azért a ráírt "24 órás hatás"t senki se higgye el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

cserryy

2016. február 6.

Munkastresszhez nálam alkalmatlan, otthon vagy hétvégi bevásárláshoz jó, az illata nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

Heloise

2015. december 7.

Én is úgy jártam ezzel mint az egyik hozzászóló. Beletettem a szódabikarbónát (ahogy a korábbi Alverdés deókba is hogy hatásosabb legyen), de ennél elkezdett kifutni az üvegből a cucc, mintha felforrt volna. Aztán próbáltam összerázni a miskulanciát, hogy elkeveredjen a két anyag de még rosszabb lett, az egész műanyag golyó kilövellt, lerepült a tetejéről gejzírszerű robbanással egyetemben... Így a teli deós üvegben megmaradt kábé a fele. Az eddigi Alverdéknél ilyet nem tapasztaltam, szóval lehet ebben valami ami nem tolerálja a szódabikarbónát. Állagra nekem gusztustalanul nyákos, ragad és a régi kanalas orvosság sejlik fel lelki szemeim előtt amint megérzem a szagát. Amiatt bánom, hogy hamarosan megint újat kell vennem, de amiatt nem hogy így hamarabb el fog fogyni... biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 7.

Emci

2015. november 29.

Nagyon jó!!!!!Az illata érdekes, de ez nem baj ez teszi különlegessé, nem irritál, tartós, és nem izzadok tőle ;))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

reni24

2015. november 18.

Nagyon szeretem az alverdés termékeket és ez alól ez a dezodor sem kivétel. Az illata szerintem kellemes, a hatása közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.