Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jituszka, Módosítva: 2014. december 26.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet biztosít a szagok ellen.

Alumíniummentes

sunbazsi

2015. augusztus 25.

Nekem tökéletesen bevált. Az illata kicsit érdekes, de én már megszoktam. A hatásával én elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Schmetterling

2015. augusztus 4.

Hát ez az a deo ami semmire sem jó. Még éjszakára sem. Nulla a hatása, az illata is fél óra múlva elillan. Nagy csalódás ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

alfie21

2015. június 8.

Nem én használom, hanem a párom, ő imádja!!! Már azon gondolkodik, hogy be kellene belőle szerezni egy adagot, nehogy kivonják a forgalomból. :) Úgyhogy 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 8.

ememem

2015. június 4.

Illata abszolút kellemes, nekem nagyon tetszik. Felkened és érzed, hogy valami VISZONYLAG egészséges dolgot kentél fel magadra, ugyanis a parfümöt egyáltalán nem értem, minek kellett belerakni.
Dezodorként nyáron nem működik. Egy órát utaztam és a végére tényleg olyan volt, mintha szinte semmit se kentem volna magamra. Nem lehet mindig óránként újrakenni magad, úgyhogy ezzel nekiindulni a napnak eléggé "öngyilkosság". :(
Nekem ez a második natúr deo élményem, eddig még a Forever-nek használtam a stift-jét (remélem jól tudom,hogy abban sincs alumínium), de már eléggé unom az illatát, ezért váltani szerettem volna.
Itthonra elhasználom, de bár elolvastam volna előtte róla a véleményeket. Én nem ragaszkodom ahhoz, hogy ne izzadjak,teljesen természetes, de segítsen a dezodor a szagot elfedni. Nincs olyan natúr, ár-érték arányt figyelembe vévő deo,ami erre jó lenne?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Lisa2112

2015. május 6.

Szerintem ez egy eléggé átlagos dezodor, viszont sokkal jobban bejött a régebbi, fehér alverdés dezodoroknál. Az illata is kellemes, és nem vagyok izzadós, úgyhogy nincs vele gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 6.

audreycoca

2015. május 2.

Ez nagyon büdös, és sajnos nem annyira jó. Ha nem megy a hőfok 18 fok, a vérnyomásom meg 115 felé akkor elmegy. De ez a két tényező ritkán teljesül egyszerre.
Up. Kap egy plusz pontot. Felváltva használom egy alumíniumossal, és néhány hét után úgy érzem egy átlagos napon elég a dezodoráló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

TriciAdder

2015. április 24.

A természetes dezodoroknak nem az a célja, hogy meggátolja az izzadást, mert az egy természetes folyamat. A szagokat kell, hogy eltüntesse, erre viszont nem vált be ez a deo. Annyi a jó benne, hogy nem hagy fehér foltot. Az Alverde többi, fehér dezodorja sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Monya

2015. március 24.

Egy jó fél éve már csak alumentes dezodort használok. Sajnos még nem találtam meg az igazit. Megvettem ezt, gondoltam kipróbálom. Hát nem sok hatása van, se az izzadás, se a szagok ellen. Előtte a sensitive testvérkéjét használtam, de az még többet ért mint ez. Még nem tettem bele szódabikarbónát, de ha eszembe jut megírom milyen lett utána. Mert így magában nem jó.... Foltot nem hagy a ruhán és az illata is jó.

Update: nem használt a szódabikarbónás trükk. Már vagy egy hónapja így használom, de semmivel se lett jobb. Sőt, amikor beletettem a szódabikarbónát és összekevertem elkezdett pezsegni az egész (pedig nem sokat tettem bele) és szó szerint kifolyt a fele a kupak mellett (úgy hogy rajta volt a golyós kupak). Nem sajnáltam, legalább hamarabb elfogy. Viszont tegnap vettem egy rendes alumíniumos dezodort. Nem volt kedvem tovább kísérletezni a natúr deokkal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.