Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2012. május 2.

Kategória:   Testápolók

egifeny

2012. január 17.

Nagyon ki akartam probalni ezt a kremet! :) Jol hirdratal, annak ellenere h az allaga miatt nem lehet becsuletes mennyiseget felkenni! De sajnos az illata engem se nyugozott le! Nem tartos es egy ido utan mintha tenyleg meg is valtozna! A hatasa es osszetevoi miatt 5 csillag! :)
A tusfurdoje is jo, hatarozottan puhabb, selymesebb lesz tole a borom, viszont, az illata kb semennyire se marad meg!
Akit erdekel, most csapjon le ra meg, karacsony utani kiarusitason fel-aron van, ahol maradt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

gwendolen

2012. január 17.

Én nem tapasztaltam semmilyen ragadósságot, egy könnyű, Alverdéhez képest nagyon is jól beszívódó testápoló. Ízlések és pofonok - nekem tetszik az illata, felkenésekor intenzív, később magamon annyira már nem érzem, így inkább a felkenéskori rituálét támogatja meg kis pisztácia-illatterápiával. Nem csodaszer, inkább élvezeti cikk annak aki szereti az illatát, ezért a 4es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 17.

encimokus

2012. január 7.

Első szaglásra finom, de használat után elkezd kellemetlen, savanykás illattá változni. Vannak ennél jobb alverdés testápolók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 7.

zsazsa

2012. január 1.

Finom illata van, az állaga is jó, a ragacsosságot én is éreztem, de ez nagyon hamar el is múlik. Hidratál is kellőképpen, nekem a lábszáramon ilyenkor télen mindig nagyon száraz a bőr, de ez a testápoló rendbe teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 1.

ljudith78

2011. november 29.

Ma csaptam le a pisztáciás csomagra, rögtön kettőre is, még mielőtt elkapkodnák. Először kicsit bizarrnak tűnt magamon marcipánillatot érezni, de mivel imádom a marcipánt nagyon bejött. A barátomnak is, egész este szimatolt meg bújt hozzám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 29.

ritaszeged

2011. november 17.

Én imádom, tetszik az illat az állaga, nem ragad utána gyorsan beszívódik és nagyon kellemes de nem zsíros érzést hagy maga után az illata először intenzív de utána pár perc alatt elillan, nagyon kellemes használni, nem száraz bőrre való, ez amolyan jó érzést keltő hidratáló krém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 17.

lujzi

2011. augusztus 20.

nyáron használom, méghozzá úgy, hogy még a zuhanyozóban felkenem a nedves bőrömre. ennyi pont elég nyárra, de arra érdemes felkészülni, hogy úgy folyik, mint a tej - ezért sem árt a fürdőben használni. az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

anett76

2011. augusztus 4.

Mintha folyékony marcipánnal kenném be magam. Sajnos a ragacsosságát tekintve is...Kicsit nehezen szívódik teljesen be, pedig elég tejes állaga van. Limitált kiadás, még a télen vettem tusfürdővel együtt, de csak mostanában kezdtem el használni. Összességében nem rossz, szeretem az illatát, nyáron pont elég a hidratálása, de nem sajnálom, hogy többet nem lehet kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Sorbitol h 1 1

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.