Alverde

Ár:   1000 Ft/3db   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2015. április 30.

Ár:   1000 Ft/3db
Kategória:   Testápolók

2013-as limitált karácsonyi kiadás

2013-ban az áfonyás-csokis, és sült almás mini kiadással volt kapható egy csomagban.
2014-ben az áfonyás-csokis, és a vérnarancsos mini kiadással kapható egy csomagban.

joouyee

2014. október 23.

Tavaly is nagyon szerettem, talán a sült almás nem jött be annyira, de ez és az áfonyás isteni! Állagra is, árban is - és ajándék apróságnak is kiváló :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

cherrygarden

2014. július 30.

Ez a kedvenc a három közül. Vanília-mániás vagyok. Diszkrétebb, nem olyan erős mint a másik kettő. Van úgy, hogy az arcomra is használom. Fincsi "ünnepi" az illata, örültem neki karácsonykor nagyon. A testemen nem száraz a bőr, szóval én meg voltam vele elégedve, jól hidratál, könnyen beszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

ajozsa

2014. július 3.

Imádnivaló.Megint ott a márka alapillata benne,az állaga nagyon jó,az illata mesés.Aranyos kis kiszerelés,praktikus.Ez a kedvencem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

sztikke

2014. július 1.

Ez a második kedvencem a csomagból, és ugyanazokat tudom róla is elmondani, mint a másik kettőről. Nagyon jól hidratál, finom illata van, és praktikus a kiszerelése, utazáshoz nagyon jól jött nekem ez a kis kiszerelés :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

zsazsa

2014. május 13.

Nagyon finom illata van ennek is a tégelyben, a bőrömön én sajnos nem érzem annyira jónak. De kitűnően hidratál, jó az állaga is, örülök, hogy megvettem anno a karácsonyi kiadást, de nálam a sült almás győzött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

2014. március 23.

Én szeretem, a kis kiszerelés miatt leginkább kézkrémként használom, de testre is kentem egyszer-egyszer. Viszonylag jól beszívódik, jól hidratál, finom az illata (mondjuk én vaníliás-fahéjas illat alatt valami sokkal karakteresebbet képzeltem el, de ez az illat is finom ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

szeliger

2014. március 16.

Ez is elfogyott, 'egynek jó volt' kategória, sem az illatában, sem a hidratáló hatásában nem nyújtott kiemelkedőt. Az itteni jó vélemények és a sok zöld pöttyös összetevő miatt vettem meg, de többet vártam tőle. Közepes termék elfogadható áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 16.

malvina

2014. március 9.

Nálam is ez a kedvenc a 3 szuper testvaj közül! Vanília és kókusz illat tökéletes elegyét éreztem felkenés után olyan 1 - 1,5 óra erejéig. Állagra egy kicsit keményebb és nehezebben kenhető volt, mint a makadámiás, de hatásra ugyanolyan. 1 - 2 hónapig tartott ki heti 2 használattal. Kár, hogy nem az állandó termékek része, többször újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 9.

hbscale

2014. február 10.

Ez a kedvencem a három közül (illat alapján természetesen), de a másik kettőt is szeretem. Szép az összetevő-listája, jól hidratál - nekem kéz- és körömágybőrkrémnek is bevált. Kár, hogy limitált kiadású. Kíváncsi vagyok, idén decemberben mivel rukkol majd elő a márka. :) A csomagolása csak hab a tortán, a tégely és a dobozok is. Szerk.: Már most érzem, hogy hiányozni fog, ha elfogy - ami nem is olyan soká bekövetkezik, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 10.

xipho

2014. január 12.

Mindhárom isteni illatú! Imádom őket! Minőségre olyan mint a többi Alverde testvaj, jól hidratál. Cukik a kis tégelyek is. Sajnálom hogy csak limitált, mert nagyon bele szerettem ezekbe az illatokba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0