Alverde

Ár:   1000 Ft/3db   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2015. április 30.

Ár:   1000 Ft/3db
Kategória:   Testápolók

2013-as limitált karácsonyi kiadás

2013-ban az áfonyás-csokis, és sült almás mini kiadással volt kapható egy csomagban.
2014-ben az áfonyás-csokis, és a vérnarancsos mini kiadással kapható egy csomagban.

violetta95

2013. november 24.

nem jön be az illata, elég büdös.. mindegy elhasználom egyszer..

fahéjasabbra számítottam :( csalódás..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 24.

nem jön be az illata, elég büdös.. mindegy elhasználom egyszer..

fahéjasabbra számítottam :( csalódás..

lau0502

2013. november 23.

Kicsit többre számítottam, az illatát tekintve. Nagyon szeretném érezni benne a fahéjat, de sajnos csak a vaníliát érzem, ami egyébként így is nagyon finom, egyáltalán nem mű illat. Minden más teljesen rendben van, hozza a megszokott Alverde minőséget. Jól hidratál, csodát művel a száraz bőrrel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 23.

darkbeforestorm

2013. november 22.

erre voltam a legkíváncsibb a három közül, de talán ez tetszik legkevésbé. nincs vele semmi baj, csak az illata nem olyan különleges, nem is nagyon lehet megmondani hogy vanília-fahéjas. de ezért nincs szívem lepontozni, mert imádom ezt a szettet, és csak a többihez képest marad le, egyébként pedig szuper kis testvaj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

zsu044

2013. november 18.

Idén is nagyon vártam, hogy mit dob ki az Alverde karácsonyra. Nem csalódtam. 900 Ft-ért szerintem nagyon kedvező a 3 db limitált illatú testvaj. Amúgy is szeretem a testvajait a márkának, nagyon száraz a bőröm, és ezek igazán puhává és illatossá varázsolják a bőröm. Az idei 3 limitált illat nekem nagyon bejön, imádom az édes illatokat. Amikor megláttam a dobozon, hogy az egyik illat vanília-fahéj, a többit meg sem néztem, tudtam, hogy ez kell nekem! A tavaly karácsonyi limitált vaníliás tusfürdő-testápoló csomag is óriási kedvencem volt, nagyon eltalálták az illatát. Hát most sem csalódtam. Mennyeien édes vanília illat, és mégsem mű, autóillatosító, amit sok cég elkövet hibaként.. Állaga, ápoló hatása a már megszokott Alverde testvaj, nekem kielégíti az elvárásaimat. Abszolút 5 csillag ez a kis összeállítás, az édes illatok kedvelőinek bátran ajánlom, kedves kis ajándék. KELLEMES, JÓILLATÚ ÜNNEPEKET MINDENKIENEK! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 18.

Ophelia

2013. november 17.

Őrület volt, mire megszereztem ezt a jó kis szettet, de minden elkeseredést és lefagyott lábujjat megért, mert imádom! Ez a kedvencem a 3 közül a csomagban. Az illata olyan, mint a vaníliás krémtúrónak, egész nap tudnám szagolgatni, a fahéj nem igazán dominál, de azért szerintem rendesen elkapta a karácsony hangulatát. Az állaga mesés, szerintem sosem volt még ilyen tökéletes testvajam. Nem az a betonkemény, zsíros, soha be-nem-szívódó fajta, hanem kellemesen eloszlatható, pillanatok alatt beissza bőröm, és azt hiszem, sosem tette még semmi ilyen puhává. :) Annak ellenére, hogy pici, nem fogy gyorsan (már amennyiben kibírom, hogy ne egész nap matassak benne:)), és akárhányszor a kezem ügyébe akad a táskámban, mindig ugyanazzal a lelkesedéssel nyitom ki. Amit még nagyon szeretek az egész szettben, hogy biztos nem unom meg az illatokat, mert 3 féle is van, mindegyik ugyanazzal a tökéletes hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

bogszil

2013. november 17.

Alig vártam, hogy kipróbálhassam az új téli kollekciót! A pisztáciásat tavaly imádtam, reméltem, hogy idén sem fogok csalódni. Így is lett! Igazi karácsonyi illatok, jó hidratálás. Maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 17.

vrozi

2013. november 16.

Abszolút gyümölcs joghurt ugyanúgy, mint az áfonyás-csokis. Semmi extra.
Én téli testvajnak markánsabb illatot képzelnék el, ez nekem elég visszafogott. Nyáron teljesen jó lenne, de hát mégiscsak téli limitált. Rajtam az illat nem tartós.
Mivel jelenleg túl sok testápolóba is belekezdtem, ezért ezeket csak egy kis teszt erejéig vettem elő, hogy mégis legyen egy kis fogalmam róla. Tapasztalat, hogy az állaga megfelelő nekem, de nem mondom, hogy az az igazi testvajas érzés. Összetevői kiválóak!
Persze nagyon örülök, hogy hozzájuthattam, mert szerintem ez az a termék, amiből ki fogják fosztani a DM-eket csontra. Iszonyú boldog voltam, amikor megkaptam és továbbra is várom, hogy sűrűbben kerüljön használatba. Mivel az illata se nem elég intenzív nekem, se nem túl tartós, ráadásul nem is hasonlít a feltüntetettre, így nekem csak 3 csillag, de a későbbiekben még lehet ezen javítani ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Abszolút gyümölcs joghurt ugyanúgy, mint az áfonyás-csokis. Semmi extra.

Babooca

2013. november 16.

Kedd óta van a birtokomban Kedves jóvoltából. Felkeltette az érdeklődésemet már az akciós újságban is. Örülök, hogy vegán termék. Az illataik jobbak szerintem, mint a makadámdiósé, bár annak nagy előnye, hogy tényleg egész évben használható, nem olyan nagyon ünnepi, karácsonyi az illata. Minősége szokásos Alverde minőség, könnyen olvadó testesebb krém, amit nem kell mindennap felkenni. Aki a makadámdiósat megszerette, ezt is szeretni fogja. Mindhárom illat meglepően jól sikerült, ahhoz képest, hogy semmilyen szintetikus parfümszármazékot nem tartalmaz. Egyik sem geil, mindegyik nagyon kis kellemes. Egyenlőre testvajként és kézkrémként használom, de amint megérkezik az igazán csípős idő, felteszem parfüm alá. :) Eddig az összes tetszik, ennek kissé édesebb az illata az összes többinél. Vmelyik régi krémemre nagyon emlékeztet. Sokáig megmarad ez az édes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

svivko

2013. november 16.

Karácsonyi-manna-kollekció. Szent habakuk és a többi! Vegyétek, kenjétek, míg nem csilingelnek Karácsony este az ünnepi terülj terülj asztalkához, míg nem hull le az első ropogós hóréteg, míg azon izgulunk, kinek-mit, mennyiért-miből, egészen a Szent estéig, amikor tele pocakkal, szeretteink között kimerülten, de nagyon boldogan és teljes lelki nyugalommal a gyönyörű karácsony fára pillantasz, és felocsúdsz, végre, (talán) egyszer az évben kikapcsoltál; s ez a Karácsony is mesés volt... és ez az év is elszállt.
Én ezt határoztam el kedvesek. De meg kell valljam, 3 hete Karácsony-lázban égek, alig várom, a havat, a gyertyafényt, az almás-fahéj illatát, a dermesztő havat... nem is emlékszem, mikor voltam utoljára ilyen gyermeklelkű, de most! Ahh.... És ez a limitált kiadás csak rásegít!
Már több KM-társamnak említettem, hogy nekem biza már herótom van (kb 2 évig csak Alverde testvajat használtam) az Alverde-natúrszagtól, minden kiadásban megéreztem... S mikor a párom meglepett ezzel a 3-as rudacskával (899Ft, Dm), picit féltem is, hogy ebből lepasszolás lesz. De nem!
Még mennyire nem! Táplálás, maradéktalan beszívódás csillagos ötös.
Hadd fejtsem ki az illatot, gyakorlok, tetszik tudni... :
Hanky vaníliás krémtúrója (Balea bőrradíros tusfürdő), meghintve egy kis gyermeksmink púderrel, egy leheletnyi baba hintőpor & egy csipet fahéj. Mindez könnyeden tálalva, mint egy frissen vert tejszínhab kupac. Yamm.
Lehet ennek kevesebbet adni öt pontnál?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Még mennyire nem! Táplálás, maradéktalan beszívódás csillagos ötös.
Hadd fejtsem ki az illatot, gyakorlok, tetszik tudni... :
Lehet ennek kevesebbet adni öt pontnál?!

Natalka

2013. november 16.

Ez a kedvencem a szett minivajai közül :) egészen csodálatos, finom vaníliaillata van! Épp csak egy kicsit fűszeres, a fahéj nem annyira érezhető, talán csak az elején. Nem tolakodó, igazi téli illat, mint valami fűszeres rizspuding! Tudjátok, h imádom az édes dolgokat :)
Nagyon jó testápoló hideg időben, komfortos, hidratált lesz a bőröm, odavagyok érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0