Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2016. április 22.

TJudit

2012. január 29.

Nagy lelkesedéssel vettem meg még régen ezt a terméket, aztán azóta sem tudom használni, mert ha rákenem az alapozót nekem is összekukacosodik tőle. Ha nem kenek rá alapozót, olyan mint egy sima hidratáló krém. Én nem veszek észre semmi kiegyenlítést. És fénylik is az arcom tőle. Kár, pedig úgy szerettem volna ha jó lett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

csilluka

2011. október 22.

Szerintem olyan,mint egy színezett hidratáló.Jól hidratál,de fedése nincs igazán.Az illata nagyon jó!Mivel nincs nagyobb bőrhibám,szívesen használom nappalra,persze púderrel,mert a csillogást ez sem oldja meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 22.

dio14

2011. szeptember 21.

Az illata nagyon tetszik, az állaga is, jól hidratál. Valamennyire tényleg kiegyenlíti a bőr tónusát. Alapozóval még nem próbáltam, de szerintem úgy már túl sok lenne. Hétköznapokra teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

Josie

2011. szeptember 20.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Semmi extra hatás, olyan volt felvitel után mintha csak egy sima hidratálókrémet kentem volna fel. Igaz szépek az összetevői, de mint make up nekem nem vált be. Talán egy világos, száraz arcbőrön jobban mutat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

lozmor

2011. augusztus 27.

Bármennyire is fürkésztem az arcomat felvitel után, nem tűnt fel nekem, hogy bármilyen bőrkiegyenlítő hatása lenne és valahogy az illata is túlságosan erős. A textúráért és az összetevőkért kapott +1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 27.

sweetnika77

2011. augusztus 17.

Mikor megvettem nem gondoltam volna hogy ennyire jó.Szép az arcom tőle nem szárit isteni.Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 17.

Inez

2011. július 11.

Ha önmagában használom nagyon szép, egyenletes tónusú, finoman csillogó lesz a bőröm. Csak egy kis pirosító, vagy mióta kissé lebarnultam bronzosító púdert teszek fölé, néha csak a süti illatú Essence blossom-ot. Így nagyon szeretem.
Próbáltam szinezett alapozóval is, de pici fehér kukacokba álltak össze az arcomon és potyogtak le. Akkor is, ha nagyon vékonyan használtam, és volt ideje "megszáradni", akkor is ha azonnal alapoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

jucika

2011. július 8.

Nekem tetszenek az Alverdes púderek. Szeretem az illatukat, és jól fednek. Biztosan veszek újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 8.

eyeye

2011. július 2.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg. Nem szeretem ezt a terméket, semmi lentebb olvasott pozitívumot nem tapasztaltam. Amikor megpróbáltam felvinni rá az alapozómat az csomósodni kezdett, amit se előtte se utánna nem tapasztaltam, pusztán ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 2.

vivek

2011. június 10.

Nagyon bevált,selymes és puha tőle a bőrőm:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 10.

Nagyon bevált,selymes és puha tőle a bőrőm:)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin