Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. május 26.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő édes-gyümölcsös csokoládé és chili illattal. Ajándékcsomag részeként kapható testápolóval és kézkrémmel együtt. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, szinezéket, tartósítószert és ásványi olaj alap és állati eredetű összetevőket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

seoul

2018. november 18.

Az illata valami keserű csokis kakaós dolog, a chilit egyáltalán nem érezni. Elsőre finom volt, de minden nap használva már besokalltam az illatától. Elég sok kell belőle, hogy habozzon valamennyire, így gyorsan fogy. Elég folyós az állaga. A hátamon és az alkaromon kijött tőle egy-két pattanás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Lina1105

2018. augusztus 7.

Nekem az illata nagy csalódás...egy édes, csokis illatra számítottam, erre kaptam egy keserű kakaóval kevert borzalmat. Az első Alverde termék, amit illat miatt dobtam ki.
A minőséget egyébként hozza a szokásos szinten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

A minőséget egyébként hozza a szokásos szinten.

Tvylvis

2017. december 21.

Nekem ez egy az egyben az az illat, mint amikor anyum, nagyim régebben rendes (holland) kakaóporból csinálta a kakaót, tejjel, cukorral. Semmi instant nyulas dolog, hanem rendes, édes, főzött kakaó. A chilit én személy szerint sehol nem érzem. Lehet, hogy az én orrom nem elég kifinomult, de ha csak illat alapján kellene azonosítani a terméket, nem jönnék rá, hogy ez nem egy bögre kakaó, és nem lehet meginni. Diéta esetén nem ajánlom... Amúgy maga a tusfürdő szerintem rendben volt, tette a dolgát. Megyek, főzök egy kakaót...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

ildyy

2017. december 21.

Igazán krémes állagú tusfürdő, nagyon finom az illata, jól lehet érezni a kesernyés kakaót. Ez fürdés közben sincs másképp, viszont elég sokat kell belőle nyomni, és nem is igazán akar habzani. Fürdés után elillan az illata elég hamar, bár erre találták ki a testápolót. Én picit többet vártam tőle, az ajándékcsomag másik két termékével nagyon elégedett voltam, ez azért nem sikerült olyan tökéletesre. A csomagolás szerintem kiemelkedőre sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

szeliger

2017. november 30.

Trutyis állagú tusfürdő fincsi keserűkakaó illattal, nagy kedvenc, ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 30.

Trutyis állagú tusfürdő fincsi keserűkakaó illattal, nagy kedvenc, ötös.

Mano1234

2017. november 2.

Az illata olyan mint a keserűcsoki, nagyon finom, az Alverde szokásos mellékillatát csak minimálisan érezni. Az állaga nem igazán tetszett, túl folyós, nem is habzott egyáltalán, gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Hidratálók: Glycerin, Betaine