Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2017. február 28.

Kategória:   Tusfürdők

A bergamott- és citromkivonat élénkítő kompozíciója, valamint a gyengéd tenzidek megtisztítják a bőrt anélkül, hogy kiszárítanák. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket és állati eredetű összetevőket. Vegán.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. április 19.

Nagyon frissítő az illata, mondjuk zuhanyzás után már nem lehet érezni, de ez nem zavar. Kevés is elég belőle, és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 19.

lauraszolloskei

2019. március 29.

Az illata nagyon tetszik, de sajnos egyáltalán nem tartós, emiatt nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

HDorina

2019. március 20.

Ez volt az első Alverde-s tusim. Eddig nem igazán szemezgettem a termékei között, de mostanság egyre jobban hajlok a természetesebb szépségápolók felé. Szeretem ha nem tartalmaz annyi vegyi anyagot egy termék. Nagyon szerettem az illatát ennek a tusfürdőnek, igazi frissítő, energiabomba. Igazán lehetett rajta érezni a friss citromot, mentát. Jól habzó és jól tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Catyx

2019. március 3.

Szeretem az illatát, sokáig elég, jól habzik. Nem vettem észre semmi extrát,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Szeretem az illatát, sokáig elég, jól habzik. Nem vettem észre semmi extrát,

Horvathangelika1

2019. január 5.

Kicsi méretben vettem meg, hogy kézmosóként használjam. Szárít nagyon,szinte kicuppan a flakonból, de már 2hónapja biztos meg van. Igaz, 1hónapban csak 10napon keresztül használom általaban, a gyakorlati helyemen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

GergelyneTesiVass

2018. december 24.

Az utazó méretű kiszerelését vásároltam meg. Az illata az első pár alkalommal kifejezetten zavart, később is nehezen szoktam meg, de megszeretni sajnos nem sikerül. A megszokotthoz képest kevésbé habzik, ettől függetlenül jól tisztít, nem kell belőle sokat használni. Számomra az üzletben a nekem tetsző csomagolása volt vonzó. Panaszt nem okoz érzékeny bőrömön sem, nem szárít. Egyébként sem magas ára mellett további előny, hogy hosszabb ideig elég, mint várnánk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 24.

angie91

2018. december 10.

Az összetevői egész jók, azért vásároltam meg, mert volt egy natúr kozmetikum mániás időszakom,ennek köszönhetően jól fel is tankoltam belőle, de most már alig várom,hogy elfogyjon. Az illata először nem zavart, bár sosem tetszett, mostanra viszont annyira elegem van belőle, hogy nem is szívesen használom. A tusfürdő állaga nem a kedvencem, nem habzik jól, a csomagolása sem szép és szárítja a bőröm. Ha egyszer elfogy, nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Mircimici

2018. november 25.

Frissítő és természetes :)
Nem hagy bevonatos érzést a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Frissítő és természetes :)
Nem hagy bevonatos érzést a bőrömön.

ironkinga

2018. november 14.

Nagyon szeretem! Frissítő, nem émelyítő az illata, jó az állaga. Ár-érték arányban szuper termék!! :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

pankaland

2018. november 14.

Nagyon szeretem. Szuper az állaga is, az illata is, jól tisztít.
Teljesen rendben van árérték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Nagyon szeretem. Szuper az állaga is, az illata is, jól tisztít.
Teljesen rendben van árérték arányban.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!