Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2017. február 28.

Kategória:   Tusfürdők

A bergamott- és citromkivonat élénkítő kompozíciója, valamint a gyengéd tenzidek megtisztítják a bőrt anélkül, hogy kiszárítanák. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket és állati eredetű összetevőket. Vegán.

N0N0

2018. október 12.

Ez egy igen jó tusfürdő. Mióta megvan, vissza kell fognom magam, hogy ne akarjak többször zuhanyozni, mint kéne. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

jkrisztie2

2018. június 23.

Egyik kedvenc nyári tusim, ilyenkor mindig újra és újra beszerzem, mindegy mennyi tusfürdő van itthon. Felpezsdít már kora reggel, annyira frissítő, finom citrusos illata van. Átlátszó, zselés az állaga, egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Egyik legjobb Alverde tusi, szerencsére nem limitált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Neubauter

2018. május 22.

Nyari tusfordo keresese kozben akadtam ra, bevallom, hogy a bergamottal instant zsebre lehet rakni... Fincsi is, zseles allagu, gyenged tusi penztarcabarat aron, a mindentol piroskas boromet sem bantja. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

pilleriin

2018. május 21.

Mostanában a krémtusfürdőket jobban szeretem, féltem hogy ez szárítani fog. Egyáltalán nem szárít egy cseppet sem, az illata mennyei, gazdaságos és az egyik fő kedvencem lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

feheremese

2018. május 12.

Imádom az illatát, gyakran használom. Ajánlom mindenkinek, aki kedveli az üde, citrusos illatokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

lumpursky

2018. április 17.

Imádom az illatát és, hogy végre egy színezékmentes tusfürdő!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Imádom az illatát és, hogy végre egy színezékmentes tusfürdő!

zorka1

2018. április 4.

Egyik kedvencem az Alverde tusfürdők közül. Nyáron kifejezetten jó, ahogy frissít és hűsíti a bőröm. Szeretem, az egész család használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.

Helllaa

2017. december 28.

Üde illat, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Üde illat, nem szárít.

zso123

2017. november 1.

Már a sokadik flakonnal veszem, odavagyok az illatáért! Semmilyen szárító hatást, vagy bármi más negatívumot nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

sdm

2017. október 25.

A bőrömet nem szárítja. Szeretem a citrusos dolgokat emiatt viszonylag kellemes az illata. Nem tudom, hogy újra veszem-e majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!