Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2017. február 28.

Kategória:   Tusfürdők

A bergamott- és citromkivonat élénkítő kompozíciója, valamint a gyengéd tenzidek megtisztítják a bőrt anélkül, hogy kiszárítanák. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket és állati eredetű összetevőket. Vegán.

jemelja

2016. augusztus 5.

Nyilván nem ez a legbőrbarátabb tusfürdő. Engem esténként kellemesen lelazít az illata és betölti az egész fürdőszobát, aminek örülök, mert futás után jó átváltani valami kellemes hangulatba. Nem használom minden nap, hogy ne száraadjon ki a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

zalla

2016. július 23.

A dolgát tökéletesen elvégzi. Az illata erős, nem annyira "csajos", de én jobban szeretem, mint az agyonparfümözött társait. Nem szárított, de nem is hidratált. Ár-érték arányban jó vétel annak, akinek fontos, hogy szép összetevői legyenek a tusfürdőjének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Kingácska0807

2016. július 3.

Szép INCI, kellemes illat, bár én sem érzem ki annyira a mentát és a bergamottot. Volt,hogy napi 4-szer zuhanyoztam a nagy melegben, így sem szárított. Azonban néha én is tapasztalom ezt a fura réteget a bőrön. Emiatt csak 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

blackspot

2016. június 23.

Én szeretem, SK szappannal felváltva használom (mikor milyen kedvem van :) ). A barátomnak is vettünk azóta, szereti Ő is.
Jó, és frissítő az illata, szebbek az összetevői a legtöbb drogériás tusfürdőnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

simongela

2016. május 9.

Nagyon szeretem az illatát, olyan mint valami narancsos-gyógynövényes cukorka. Nekem ez ilyen nyárias tusfürdő. Egyébként jobban szeretem a krémes állagú tusfürdőket, de ezt ki kellett próbálnom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

2016. május 7.

Nekem nem tetszik. Az illata egyáltalán nem emlékeztet a bergamottra, vagy a mentára, egyszerű és erős citrom illata van. Ennél jóval nagyobb gondom vele, hogy valamilyen ragacsos bevonatot képez a bőrömön, ami kifejezetten idegesítő, olyan koszos érzetet kelt. Egyszer használtam és valószínűleg máris el fogom ajándékozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

TwinkleZora

2016. április 29.

Nem tökéletes az INCI-je, de jobb mint az átlag drogériás tusfürdők. Kellemes az illata és nem szárít túlzottan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

orybea

2015. december 10.

Nem a legeslegkímélőbb tusfürdő (nincs benne SLS, de SCS igen), az illata kellemes, remekül tisztít és üdít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

ke14

2015. december 8.

A legkedvencebb kedvencünk, az egész család nagyon szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

A legkedvencebb kedvencünk, az egész család nagyon szereti.

zsofula

2015. november 30.

Kedvenc, kedvenc, kedvenc tusfürdőm. Imádom az illatát, ahogy tisztít és jó sokáig elég, bár én pamaccsal használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!