Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2017. február 28.

Kategória:   Tusfürdők

A bergamott- és citromkivonat élénkítő kompozíciója, valamint a gyengéd tenzidek megtisztítják a bőrt anélkül, hogy kiszárítanák. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket és állati eredetű összetevőket. Vegán.

balkanfan

2015. szeptember 23.

Nagyon kedvelem ezt a tusfürdőt, ugyan nem hidratál extrán vagy ilyesmi, de nem is ez a feladata. Kellemes az illata, az állaga is teljesen megfelelő, a csomagolása is tisztaságot sugároz, így ha kifogyok minden egyéb tusfürdőből, esélyes, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Baboo

2015. augusztus 20.

Nekem ez a kedvenc tusfürdőm, már hónapok óta csak ezt veszem. Nekem az illata is nagyon bejön, olyan szauna és spa feelingem van tőle. Amikor elfogyott a samponom, és nem volt más, akkor samponként is ezt használtam, annak is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

mariska6

2015. július 21.

szerencse, hogy csak mini kiszerelésben vettem, mert kiütéses lettem és viszkettem tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 21.

Eszti24

2015. július 16.

Én vagyok az egyetlen, akit az illata egyértelműen a citromos Strepsils szopogatós cukorkára/gyógyszerre emlékeztet? :D Amikor először kinyitottam, ez volt az első gondolatom, váo, Strepsilsszel fogok zuhanyozni. :) Viszont ennek a terméknek köszönhetem a felismerést, hogy a bőröm nincs jóban a már öt éve masszívan használt Dove tusfürdőkkel. Sosem értettem, hogy amikor nem vagyok a zsíros bőrű, pattanásosodásra hajlamos típus, sőt, inkább száraz a bőröm, akkor hogy tud a hátamon mindig kijönni egy-két pattanás, sőt, hogy tudnak ilyen csúnyán begyulladni? Teljesen véletlenszerű ötlet volt, hogy kipróbálom az alverdés tusfürdőket, mert megláttam ezt, és megtetszett az illatkombináció. Aztán persze beleszerettem az illatba, és újravettem, és egyszer csak feltűnt, hogy a hátamon egyetlen patti sincs. Mivel semmi másban nem változott a termékarzenálom, csak ez lett új a Dove-ok helyett, sajnos kénytelen vagyok az ő számlájukra írni a dolgot. :/ Őt viszont imádom, és megtartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

szivecske

2015. július 10.

Valamiért a kánikulában úgy gondoltam, hogy ennek most mindenképp velem kell jönnie, nem bántam meg, az első használat nagyon kellemes és frissítő élmény volt (De kicsit hiányolom a hűsítést belőle, a menta miatt) viszont illata nagyon hamar elillan a bőrről és törülközővel érintkezve furcsává is válik. Ja és baromi gyorsan fogy nálam. De azért jó kis termék, ez sokat nem von az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

barbel

2015. június 17.

Több minit is elhasználtam belőle (akkor még nem volt nagy kiszerelésben), szerettem nagyon, csak sajnos a férjem allergiás a mentára, így csak sutyiban használom. :) Nincs is jobb, mint edzés után ezzel a frissítő tusfürdővel lezuhanyozni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

Lilred

2015. február 14.

Nagyon finom illatú tusfürdő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

Nagyon finom illatú tusfürdő!

Nix

2014. augusztus 16.

Próbáltam már az összes Alverdés tusfürdőt, mindnek kellemes citrusos illata van (még az olivásnak is) Talán ez az egyetlen, ami illatra eltér egy picit a menta miatt, ami egyáltalán nem erős, én is csak azért vettem észre mert a többi tusfürdőjükben csak citrus illatot lehet észrevenni. Magát a menta illatát nem igazán szeretem, de ebben a tusfürdőben nem zavaró. A többihez hasonlóan zselés, folyós állagú, jól és gyengéden tisztít, nem szárít és frissítő illatú. Viszont a többinél (kivéve a mandarinos tusi) jobban habzik. Aki hozzám hasonlóan már próbálta a többi alverdés tusfürdőt és kedveli őket, de valami másabb illatra vágyik annak megéri kipróbálni,de mindenki másnak is aki egy jó és olcsó nyári natúr tusfürdőt szeretne. Őszre szerintem viszont már túl frissítő, úgyhogy addigra beszerzek valami újat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

timilla

2014. augusztus 12.

Nagyon szeretem a mediterrán illatát, jól tisztít és nem szárít, kimondottan kellemes használni a hőségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Füstifecske

2014. augusztus 2.

Fincsi frissítő illat. :) Nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Fincsi frissítő illat. :) Nem irritál.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!