Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2017. február 28.

Kategória:   Tusfürdők

A bergamott- és citromkivonat élénkítő kompozíciója, valamint a gyengéd tenzidek megtisztítják a bőrt anélkül, hogy kiszárítanák. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket és állati eredetű összetevőket. Vegán.

Lills

2014. augusztus 1.

Én nagyon szeretem, bár mentához és bergamotthoz semmi köze nincs, kellemes citrusos illata van, edzés után nagyon jó, friss érzés használni.
Közeljövőben újravenni nem fogom, de jó termék, nem irritál, nem szárítja a bőrt, épp eléggé habzik. Tökéletes nyári tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

-Juti-

2014. július 28.

Impulzív vásárlás volt, a DM-ben bóklászva akadtam rá. 2 db volt 600 pénz, így elcsábított. Ő és grépfrútos testvére jött velem, vele kezdtem a próbát.

Ahogy az előttem szólók is írták, igazi frissítő nyári illat, szinte kívánja a hőséget. Zselés állagú, nem nagyon habzik, mondjuk nem mosdószivaccsal használom. Kellemesen felfrissít, pezsdítően üde. Nálam a bergamott egyáltalán nem érződik, inkább a citrus jön elő, és okoz kellemes perceket. Korrekt darab, nyárra ajánlom, de ha jövőre nem lesz kapható nem sírok utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 28.

natasa

2014. július 16.

Igazi nyári tusfürdő. Citrusos-mentás illata van, olyan kis mojito - féle. :-) Aki szereti a menta illatát, annak megérhet egy próbát. Kellemesen, lágyan habzik - mint a többi Alverde tusi. Nyárra az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 16.

Nessy

2014. július 10.

Nagyon szeretem a menta illatát, így ezt mindenképpen be kellett szereznem. Élénkítő, frissítő hatású, egy nagyon picit fürdés után is megmarad az illata. Engem nem szárít, persze nem is hidratál. Nyárra tökéletes. Nincs jobb, mint egy kánikulai napon hazaérve, beállni a zuhany alá és egy igazán üdítő tusfürdőt használni...na ez pont megfelel erre a célra!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

vaniliavillam

2014. július 5.

Frissítő illata van, de én inkább a krémes tusfürdőket szeretem. Nyárra viszont egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

tdianav

2014. június 28.

Én tegnap előtt vettem egy DM - es akció keretében (ha 2 Alverdés tusfürdőt vásárolok 300 Ft darabja), és eddig nagyon tetszik. Volt már Alverdés tusfürdőm, azt is nagyon szerettem, bár egyedül azt sajnálom hogy a sodium coco - sulfate benne van. Ha nem lenne tökéletes lenne! :) De attól függetlenül eddig nagyon jó, az illata is szuper, panasz nincs rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

szeleske

2014. május 8.

Sajnos nem jött be. Az illatát kellemesen frissnek és különlegesnek tartottam a DM-es szagolgatás során, azonban otthon tusolás közben már nem gondoltam így. Sajnos kellemetlenül arrogáns illattá vált a mentás élvezet. :( Valamire majd elhasználom, de ez egy melléfogás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

babetttka

2014. április 28.

Teljesen bevált,imádom a citromos illatokat,szóval az illatával már levett a lábamról.:)
Ezenkívül nem szárított,de nem is hidratált(mondjuk erre ott van a testápoló),nem fogy túl gyorsan,az ára megfelelő.Nem várok ennél többet egy tusitól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 28.

ficuskinky30

2014. április 26.

Nem tetszett ez a tusfürdő, viszkettem tőle, biztos nem venném újra. Miért van az, hogy a natúr tusfürdők mind vagy kellemetlen szagúak, vagy alkoholt tartalmaznak? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

dda

2014. április 4.

kedves Orsi, évek óta nem volt gondom, nem voltak tünetek, és most hirtelen előjött minden. amit még hozzátennék, hogy iszonyatosan viszketek az egész testemen ettől a tusfürdőtől, és egy másik alverdétől is, amit még próbáltam, majd' ki akarok bújni a bőrömből, iszonyatos érzés. nagyon-nagyon akartam szeretni, és hogy beválljon, de most inkább - a saját bőrömet tekintve - félek ezektől a termékektől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!