Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2017. február 28.

Kategória:   Tusfürdők

A bergamott- és citromkivonat élénkítő kompozíciója, valamint a gyengéd tenzidek megtisztítják a bőrt anélkül, hogy kiszárítanák. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket és állati eredetű összetevőket. Vegán.

malvina

2014. február 21.

Az 50 ml-es kiszerelését használgattam el ímmel-ámmal. Jól tisztít, és nem szárít, de ezt több Alverde tusfürdőm is produkálja. Viszont nekem nagyon intenzív, szinte fullasztóba hajló volt a mentolos illata. Citrom illatnak nyomát sem éreztem. Lehet, hogy inkább nyáron lenne érdemes használni ezt a tusfürdőt, viszont a "leteperős" szag miatt soha nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

Orsi 1234

2014. február 15.

szuper, wellness illata van. a grapefruit es bambusz illatu mar kicsit unalmas volt, ezert probaltam ki ezt. az illata elillan hamar, de sebaj:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 15.

Milka

2014. január 20.

máris visszasírom a frangipanist :( a boltban egész jó illatúnak tűnt, gyógynövényesnek. használat közben kizárólag citrusos jellege van, de inkább a közönséges, rovarirtós fajtából. funkcionálisan oké, de tegyem gyorsan hozzá, nekem - a fejemen lévőt leszámítva - szerencsés bőröm van. eddig még semmi sem szárított, vagy bántott, egyetlen terméket kivéve / himalaya uborkás szappan / elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 20.

Holdfény

2013. december 27.

Nem szeretem a mentát, viszont a citromos illatokat igen - nos, ebben van ez is, az is. Mindenesetre egész jó kis kombináció lett belőle. Jó az illata, frissítő, ezért inkább nyári hőségben tudnám elképzelni, mint télen, olyankor inkább fűszeresebb, melegebb vagy gyümölcsösebb illatra vágyom. Zuhanyozás közben nagyon érezni, nekem kicsit "szúnyogriasztósan erős", csupán ezért vonok le pontot, egyébként nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

hyper.panka

2013. december 21.

Imádom az illatát! Olyan felfrissítő ... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 21.

Imádom az illatát! Olyan felfrissítő ... :)

FaerieQueene

2013. június 27.

Az illata egész jó és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Az illata egész jó és jól habzik.

grizus

2013. május 24.

Jó tusfürdő, főleg azért, mert nincs benne sodyum lauril sulfate, amit az össze tusfürdőbe beleraknak, még a Lushba is és nagyon szárítja a bőrt. Úgyhogy ezért megéri. Az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

djsmithpopo

2013. április 3.

Jó kis tusfürdő, de szerintem nagyon drága, ahhoz képest, hogy milyen hamar elfogy. Az is zavar, hogy olyan fura az állaga és az illatát imádom, de csak fürdéskor érződik rajtam, utána teljesen eltűnik... :-( Ennek ellenére szerintem ajánlott termék, különösen érzékeny, száraz bőrűeknek. Ez igazán akkor derült ki számomra, mikor elkezdtem más, olcsóbb tusfürdőket használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Jazz Juice

2012. december 17.

Érdekes, hogy mindenkinek az illata tetszik leginkább. :) Én a bergamott láttán valami earl grey tea utérzésre számítottam, ehelyett inkább a zselés szaloncukor ugrik be.
Semmi különös tapasztalatom nem volt vele kapcsolatban. Az összetevői jók, a bőröm ugyanolyan száraz, mint bármi mással, az illata nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

agica10

2012. november 29.

Imádtuk a párommal, sajnos egy ideje eltűnt a polcokról... Pedig ez volt az egyetlen alverde tusfürdő, ami illatra és hatásra is bejött (azaz nem szárította a bőrömet, mint az olívás, a többit nem próbáltuk, mert az illat nem jött be). Az azonos illatú utántöltős folyékony szappant vettük most helyette, és mondjuk az is pont ugyanolyan szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 29.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!