Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2017. február 28.

Kategória:   Tusfürdők

A bergamott- és citromkivonat élénkítő kompozíciója, valamint a gyengéd tenzidek megtisztítják a bőrt anélkül, hogy kiszárítanák. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket és állati eredetű összetevőket. Vegán.

rekusss

2012. november 7.

Nyaralás alatt használtuk. Párom is és én is nagyon szerettük, nyugtatja a napozás utáni bőrt is. Az illata tetszik, olyan igazi, nyárra való tusfürdő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Rozix

2012. október 22.

Imádom. Alant minden lényeges pozitívumot elmondtak róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

Imádom. Alant minden lényeges pozitívumot elmondtak róla.

Sopetil

2012. augusztus 27.

Hihetetlen ennek a tusfürdőnek az illata! Imádom!
Megszagolgattam az összes alverdés tusfürdőt az üzletben, de valahogy egyik sem volt az igazi... de ez nagyon megfogott!
Engem citromfűre emlékeztet az illata, a menta illatot csak a flakonban érzem. Hihetetlen hogy mennyire kibontakozik a citromos, savanykás illat fürdés közben! Élmény vele fürdeni! :) Mindezek mellett jól habzik és nem is szárít! Sajnos az illata nem tartós...:(
Ici-picit drágább mint a balea tusfürdők (600 ft körül), de megéri! :)
Igazi frissitő nyáron a bőrnek!

De miért kell minden limitált legyen ami jó? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Hihetetlen ennek a tusfürdőnek az illata! Imádom!
Ici-picit drágább mint a balea tusfürdők (600 ft körül), de megéri! :)
Igazi frissitő nyáron a bőrnek!

De miért kell minden limitált legyen ami jó? :(

babyface

2012. augusztus 4.

tényleg nagyon nagyon jó reggeli futás után ezzel tusolok és újjászületve indulok a munkahelyemre :) nem szárít sőt meglepően finom puha lesz tőle a bőr. a grapefruit-bambusz utáni nagy kedvenc! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Rony

2012. július 15.

Nálam eddig a grapefruit-bambusz volt a befutó, de most kipróbáltam ezt is, és nagyon-nagyon finom. :)
Nem szárít, kíméletesen tisztít, árban is megfelel a pénztárcámnak. Az összetevők is barátságosak. Be fogok belőle spájzolni, az biztos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

IzabellaRita

2012. július 8.

Most próbáltam először és tényleg Isteni!:-) Jól tisztít, habzik rendesen, nagyon finom az illata és nem utolsó sorban nincs tele mindenféle agresszív tisztító- és tartósítószerrel. Zuhanyzás után tényleg lehet érezni hogy hűsíti a bőrt és ez nyáron, ilyen kánikulában nagyon jól esik. Azt írja a csomagoláson, hogy limitált kiadású. Sajnálni fogom ha már nem lesz kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

kolesgolyo

2012. július 7.

Először csak a mini változatát vettem meg, próbaképpen. Azóta beszereztem belőle a nagyobb kiszerelést is, annyira bejött. Ilyen hőségben nincs is jobb, mint a nap végén egy hűs, frissítő fürdőt venni. A hideg víz és ez a tusfürdő tökéletes párosítás. Finom az illata, nem szárít, és fürdőszivaccsal a habzással sincsen probléma. Úgy érzem, újjászületek, mikor kilépek a zuhany alól. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

szkeri

2012. július 3.

Finom, friss, nagyon tetszik az illata, különösen most nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Finom, friss, nagyon tetszik az illata, különösen most nyáron.

Cremorne

2012. június 25.

Én is imádom, nyári kedvenc. Szerintem jobban habzik, mint a grapefruitos de ha nem így lenne is nagyon szeretném. Limited edition, érdemes betárazni, én már meg is tettem :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 25.

azursatellite

2012. június 23.

Naaagyon szeretem! A legtöbb alverdés, alterrás tusi illata ugyan olyan és nem nagyon bejövősek, de ez mindent visz! Kánikulában 'hideg' zuhanyhoz kötelező. Kár, hogy nem marad meg az illata :( ha lenne testápoló párja, annak nagyon tudnék örülni. Teljesen elvarázsolt. Friss és üde az illata, nem szárít, nem kell testápolóznom se utána, ami így nyáron nem árt, mert a krémek alá befulladok (csak éjszakára tudom megtűrni őket magamon).
Ő a tökéletes nyári tusfürdő!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Ő a tökéletes nyári tusfürdő!!!

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!