Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. április 12.

Kategória:   Hidratáló krémek

karacsonyikaktusz

2012. április 23.

Ez az alverde termékcsalád mélypontja. Télen nagyon száraz a bőröm, de ettől úgy nézett ki, mintha libazsírral kentem volna be az arcom. Kicsit csípett is, egyáltalán nem éreztem ezt a biokozmetikum életérzést, mert annyira műnek hatott az egész. Persze nyilván hidratál, de legfeljebb vasárnaponként lehet használni, amikor az ember ki sem megy a lakásból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

napsugar14

2012. március 31.

Igazi csalódás volt ez a krém. Télre vettem, naivan azt gondolva, hogy a száraz bőrömnek jót fog tenni. Hát először egész jó volt, puhította az arcomat, hidratált, bár az illata az nagyon nem jött be, meg zsíros réteget hagyott a bőrömön. Egy idő után formás kis pattanásokat varázsolt az arcomra. Pedig sose voltam az a pattanásos típus. Kézkrémnek nincs szívem használni, úgyhogy mostanában csak a nyakamra kenem, és arra tökéletes. Tutira nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

szekely46

2012. március 27.

Valóban zsíros, de a lényeg a mértékletesség. Picit kell felvinni, jól bekenni, legalább jó sokáig tart. Alapozót meg sose kenek rá, minek? Én pasi vagyok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 27.

Bettuska88

2012. március 22.

Az illatát nagyon nem szeretem. Gyorsan beszívódik, hidratál is, de nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

Rony

2011. november 24.

Téli arcápolónak szántam, de sajnos az arcom nagyon nem szereti. Én kézkrémként fogom elhasználni, annak úgy látszik beválik. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 24.

gerbaud

2011. november 7.

Mivel egy másik Alverde krémet nagyon szerettem, így gondoltam kipróbálom ezt is, úgy is nagyon érzékeny a bőröm. Nagy hiba volt váltani. Ez a krém nagyon zsíros, nem szívódik fel rendesen, és a bőröm is fénylő, zsíros tapintású utána. Én is próbáltam kézkrémként használni, de úgy is katasztrófa, a kezemen sem szívódik fel. Ha simán zsíros érzetű lenne, a kezemen nem zavarna, de ragacsos, így számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

natural_beauty

2011. október 23.

Ez az egyetlen alverde krém, ami nekem teljes pénzkidobás volt, rengeteg alkohol van benne, ami az én érzékeny bőrömet nagyon irritálta, és egyetértek azzal is, hogy nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

natasa

2011. július 17.

Nehezen szívódik, és hagy a bőrömön egy vékony filmréteget. Zavaró. Ha alapozót kenek rá, akkor meg simán hámlani kezd, nem marad meg rajta. Az összetevői jók, az illata felejthető. Valószínűleg nem az én bőrömnek való, bár szerintem érzékeny a bőröm, mert hamar kiütnek a kencék...De ez mégsem jött be. Mivel arcra nem jött be, gondoltam csak el kellene használni, így próbáltam kézre, lábra, testre. Sehogy nem jó, idegesítő, nyákos csúszós filmréteg marad utána. Kidobtam, tehát pénzkidobás. Egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 17.

eszter

2011. május 23.

A túlérzékeny bőrömet szépen helyrehozza, pici kell belőle, mert valóban zsíros a benne lévő jojoba olajtól.Viszont nem allergizál és nem alakulnak ki száraz foltok az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 23.

jiangzhi

2011. május 19.

Tökéletes összetevői vannak, ez az a krém amit bátran kenhetek az arcomra tudom, hogy semmilyen allergiás reakció, túlérzékenység nem lesz tőle. Engem is zavar, hogy nehezen szívódik be, ezért inkább éjszakára használom magában, nappara primerrel összekeverve és arra jöhet a smink. Ennek a krémnek a használatát főleg télen, szauna vagy uszodát követően javaslom hogy természetes összetevőivel regenerálja a kiszáradt bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil