Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: zsuzsika.brk, Módosítva: 2014. november 27.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

renataH

2016. január 1.

Jól habzik,nem szárít és nagyon finom illata van. Szeretem :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Jól habzik,nem szárít és nagyon finom illata van. Szeretem :-)

bogarka8992

2015. november 22.

Újra lehet kapni :) Imádom az illatát, természetes fűszeres vanília, nagyon finom. A bőrömet nem szárítja, rendesen habzik, elég gyorsan fogy mint a többi alverdés tusfürdő, de elnézem a többi jó tulajdonsága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

zorica85

2015. június 28.

Az illatát imádom, nekem elég jól is habzik, de mióta használom tiszta pattanás a hátam és a karom folyton. Nem tudok másra gondolni, mint hogy valamelyik összetevőt nem bírja a bőröm, mert évekig egy ennél jóval natúrabb tusfürdőt használtam. Sajnálom, mert az ára verhetetlen és könnyen elérhető, örültem volna ha beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

szivecske

2015. január 26.

Aki természetes illatú vaníliát szeretne egy erős fűszerezéssel, mindenképp próbálja ki ezt a tusfürdőt. Szép összetevői vannak, jól is tisztít, az illata is kiváló. Bár a börön sokáig nem érezni, de ez engem télen kevésbé zavar, mert ugyis testápolózok rá fürdés után. Nyárra nem venném meg, de most tökéletesen bevált. Egyedüli hátránya, hogy gyorsan fogy, de ezért nem vonok le pontot, mert ennek ellenére is imádtam. Remélem jövő télen is látok majd belőle a Dm-ben. Addig meg kipróbálom a többi illatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Holdfény

2015. január 5.

Szeretem az Alverde tusfürdőket, és ez egy jól sikerült példány lett. Tömören megfogalmazva: különleges illatvilág, jó habzás és a már jól ismert "természetes vonal" jellemzi. Kíméletes a bőrhöz, nem szárít, szeretem az édes vaníliaillatot zuhanyzáskor, kár, hogy nem marad meg jobban a bőrön. Én a kardamomot kevésbé ismerem, viszont érdekes kombinációt adnak így együtt - egyszerre édeskés és fűszeres. Aki szereti a különleges illatokat és a vaníliát, szerintem szeretni fogja. A kedvencemet, a Stadtgeflüster tusfürdőt nem körözi le, de azért kap egy 4-est. Valójában ha tömény vaníliaillatú lenne kardamom nélkül, talán még jobban tetszene. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

Kiscsillag5

2014. december 21.

Nagyon kellemes az illata. A többi szempontból is jó, akárcsak a legtöbb Alverde tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

malnastea

2014. december 10.

Egyszerűen imádom :) Isteni illata van, kár, hogy nincs testápolója :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Egyszerűen imádom :) Isteni illata van, kár, hogy nincs testápolója :)

csipita

2014. december 10.

Mámorító illata van! Egyszerűen tökéletes téli illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

Mámorító illata van! Egyszerűen tökéletes téli illat!

Nix

2014. november 20.

Nekem nagy kedvenceim az Alverde tusfürdők, ár-érték arányban verhetetlenek, most pedig ráadásul tartósan csökkentették is a tusfürdők árait 499 Ft-ra.
Nagyon megörültem, hogy végre egy nem túl erős és nem citrusos jellegű tusfürdő is van a kínálatban, igaz csak limitált kiadás télre. Aminek még nagyon örültem, hogy az alkohol igencsak hátul szerepel az összetevők között, tehát nem igazán van benne.
Az illata kellemes, meleg fűszeres, télies. Használat közben nem túl erős és nem is tartós, ami nálam jó pont. A többi Alverdéshez hasonlóan nem szárít. Nekem használat után nem mindig szükséges a testápoló használata sem, pedig egyébként a többi Alverde tusfürdőnél szükségesnek szoktam érezni télen.
Aki az erős tartós illatú tusfürdőket szereti annak szerintem semmiképpen nem fog a kedvence lenni, de aki hozzám hasonlóan a natúr, nem szárító, téli tusfürdőket keresi annak jó lehet. Nálam szuper5-ös, fel is tankolok belőle, mielőtt kivonnák a forgalomból :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Виктория

2014. október 23.

A flakonból nagyon tetszett az illata, olyan finom fűszeres, zuhanyzás közben azonban szó szerint semmit nem lehet érezni. Kétszer zuhanyoztam vele, de úgy, hogy közben szagolgattam a flakont, hogy valami illatélmény azért legyen. Utána átöntöttem a folyékony szappan adagolóba, ne dobjam már ki. A pohár ott telt be, mikor kinyomáskor még az előző szappanom illatát éreztem. Teljesen átvette a flakonból. Semmit nem ér, sajnos, hiába olcsó és nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.